Seçtiğiniz kriterlere uyan 4 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

MSI Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Cazim Küçükkaya 30 Kas 2019 (5 Gün önce)
Öncelikle oyunlar konusunda en ufak sıkıntı yok. AutoCAD, 3DSMax, UE4 gibi programlarını iyi derecede kullanma olanağı sağlıyor. IPS panel olarak gayet canlı bir ekranı var. Hoparlörü iyi seviyede temiz ses veriyor ve laptop un kendi ses programı ile derinlik katabiliyosunuz. Sonuç olarak diğer laptoplarla karşılaştıldığında memnun kalınabilinecek bir ürün.
Üye resmi
Hacı Yıldırım 27 Kas 2019 (8 Gün önce)
Siparişi verdim iki gün sonra elime geçti. Kurulum aşamasını hızlı bir şekilde yaptım. SSD olması Windows açılış ve kapanışa ekstra hız katkısı sağlıyor. Kullanım olarak çok iyi, ısınma problemi yok, fanlar sessiz çalışıyor. Kasası çok kaliteli ve dış tasarımı güzel. Kaliteli olduğu dışarıdan bakıldığında belli oluyor. İşlemci ve ekran kartının performansı benim için fazlasıyla yeterli. Özellikle müzik dinlerken kaliteli bir ses alıyorum. Bu laptopu düşünenlere tavsiye ederim.
Üye resmi
Hakan Demirtaş 25 Ara 2018 (345 Gün önce)
Dandik bilgisayarlara bir sürü para vereceğinize bunu alın yüksek performanslı bi cihaz sizi asla pişman etmez
Üye resmi
Seyit Uyar 06 Oca 2018 (699 Gün önce)
Hızlı bi şekilde kargoya verildi, harika bir bilgisayar sorunsuz güzel bir alışveriş oldu.
Üye resmi
Ferit Arıkan 11 Eki 2017 (785 Gün önce)
Bir oyuncu notebook bilgisayarından performans istiyorsanız ve aynı zamanda fiyatı da uygun olsun diyorsanız bu bilgisayar ikisini de sunuyor. gerçekten performansı harika. kusursuz çalışıyor. tasarımı da bir o kadar güzel. fiyatı da oyuncu bilgisayarlarına kıyasla uygun. almak isteyenlere tavsiye ederim
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.