Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Muhammed Gündüz 25 Eki 2019 (19 Gün önce)
Ben gayet başarılı buldum. Çok güzel bir bilgisayar. Evet aydınlatma yok eksik olarak onu söyleyebilirim.Paketleme güzel. Bilgisayar 14 inç boyutunda 15.6 inç ekrana sahip. Bir A4 boyutuna çok yakın. Ve aşırı derecede hafif. İncehesap ailesine teşekkür ederim. İyi bir alışveriş için buradan ürün satın alabilirsiniz. İlgililer.
Üye resmi
Ümit Borazancı 13 Eyl 2019 (60 Gün önce)
Bu fiyata muhteşem ötesi bir bilgisayar. Tasarımdaki sadelik, parçaların kalitesi çok başarılı. Benim gibi 3D tasarım ile uğraşacak kişiler için (yada benzer mühendislik hesaplamaları yapanlar) için işlemci performansı mükemmel. Oyunları anlatmaya hiç gerek yok, GTX 1650 sorunsuz oynatıyor.
Üye resmi
Ferit Arıkan 11 Eki 2017 (762 Gün önce)
Bir oyuncu notebook bilgisayarından performans istiyorsanız ve aynı zamanda fiyatı da uygun olsun diyorsanız bu bilgisayar ikisini de sunuyor. gerçekten performansı harika. kusursuz çalışıyor. tasarımı da bir o kadar güzel. fiyatı da oyuncu bilgisayarlarına kıyasla uygun. almak isteyenlere tavsiye ederim
Üye resmi
Gencal Morgül 23 May 2017 (904 Gün önce)
bi kere pahalı ve bi o kadar da kaliteli bir bilgisayar olduğu için ve performansının hakkını verebilen bir bilgisayar olduğu için aldıktan sonra parayı falan düşünmüyorsunuz. bütçesi iyi olan arkadaşlara ben kesinlikle tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.