Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Meryem Şenkulak 09 Ara 2017 (5 Gün önce)
Fiyatına göre düşünmeniz gereken bir bilgisayar, çok büyük beklentilere girmeyin günlük işlerinizi halledebileceğiniz bir bilgisayar.
Üye resmi
Naim Gürbüz 25 Kas 2017 (20 Gün önce)
bilgisayarın fiyatı biraz yüksek ancak özellikler harika. adeta bilgisayar uçuyor.
Üye resmi
İbrahim Şahin 17 Kas 2017 (27 Gün önce)
Dell'i tercih etme nedenim.kesinlikle kalitesi. önceki kullandığım bilgisayarımda Dell'di ve yaklaşık 5 yıl hiç bir sorun olmadan kullandım. değiştirirken de Dell'in kalitesine güvenerek bilgisayarımı değiştirdim. bu bilgisayardan da şu anlık çok memnunum. inş uzun süreler kullanabilirim.
Üye resmi
Dursun Taşkıran 10 Kas 2017 (34 Gün önce)
bilgisayarım çok eskimişti artık değiştirecektim. ben de yeni bilgisayarım bu sefer macbokk olsun dedim. yani bu ödediğim fiyata bir gaming bilgisayar çok rahat alabilirdim bunu biliyorum. ama ben zaten öyle sürekli oyun oynamak için almadım bilgisayarı. benim istediğim bilgisayarı uzun yıllar kullanabilmek. ayrıca bu bilgisayarın güzel bir artısı ileride ssd değişimi yapılabiliyor olması. yani performansını artırabilirsiniz ileride. bilgisayarın performansı çok iyi diyebilirim. açma tuşuna basınca 8-9 saniyede bilgisayar açılmış oluyor. fan sesinin çok düşük olması da bir hayli güzel. duymuyorsunuz bile fan sesini.
Üye resmi
Barbaros Uysal 04 Kas 2017 (41 Gün önce)
bilgisayar ben çok memnunum. özellikleri orta seviyenin biraz üstü. üst seviye bir bilgisayar değil. zaten öyle sürekli oyun oynamak için kullanmıyorum. bu nedenle bana yeterli oluyor. fiyat olarak da piyasadaki benzerlerine göre uygun.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.