Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Meryem Şenkulak 09 Ara 2017 (2 Gün önce)
Fiyatına göre düşünmeniz gereken bir bilgisayar, çok büyük beklentilere girmeyin günlük işlerinizi halledebileceğiniz bir bilgisayar.
Üye resmi
Ege Tekin 06 Ara 2017 (6 Gün önce)
Bilgisayarın tasarımı ve malzeme kalitesi güzel fakat biraz az ses çıkıyor. Normal kullanımda çok fazla ısınmıyor bence oyun olunca işler değişiyor grafik işlemcide ki DDR3 tercihi Pc'nin biraz ısınmasına sebep oluyor ama genel olarak iyi bir bilgisayar diyebilirim.
Üye resmi
Çağrı Kıyan 06 Ara 2017 (6 Gün önce)
Özellik olarak güzel görünüyor ama biraz eski bir işlemcisi var henüz herhangi bir sorun ile karşılaşmadım. Toshiba marka olmasa alınmaz ama.
Üye resmi
Nurettin Hazar Yeşilçimen 29 Nis 2017 (227 Gün önce)
biraz araştırdıktan sonra msi almaya karar verdim ben hem performansından hem de şıklığından dolayı. aldıktan sonra ben gta 5 ile direk test ettim. bilgisayar fps olarak iyi değerler verdi ve ısınma sorunları yaşattırmadı. fiyatı evet normal laptoplara göre biraz fazla fakat pişman etmiyor aldığınız için. ben tavsiye ederim.
Üye resmi
Nurelif Öreroğlu 31 Ara 2015 (712 Gün önce)
toshibayı ben daha dayanıklı olduğu için tercih ettim. biraz araştırdım bilgisayarı daha özellikli bilgisayarlar var fakat hiç biri bu kadar sağlam değilmiş. hemen hemen hiç şikayet yoktu baktığım kadarıyla bu yüzden tercih ettim. bilgisayar ses olarak çok kaliteli. bazen ısınması oluyor fakat tekrar eski haline dönmesi uzun sürmüyor. internette işi olan birisi olarak bana yetiyor bilgisayar.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.