Seçtiğiniz kriterlere uyan ürün bulunamamıştır Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Özdeş Serter 08 Tem 2019 (11 Gün önce)
Paketleme ve kargo konusunda hiçbir soru yaşamadım incehesap bu konularda işini çok iyi yapıyor her zamanki gibi bilgisayara gelecek olursak ofis/iş odaklı bir ürün, performansı yüksek, tepkileri iyi ve stabil yani bir iş esnasında takılıp kalmaz, kitlenmez birde çok sağlam tabi..
Üye resmi
Sarp Kaldemir 15 Mar 2019 (127 Gün önce)
Bilgisayar kesinlikle kendisine hayran bırakıyor. şimdiye kadar kullandığım en iyi ekrana sahip görüntü kalitesi müthiş malzeme ve parçalarda gayet kaliteli ürünler kullanılmış performansı yüksek bilgisayarlardan birisi ve buna rağmen soğutma konusunda problem çıkarmıyor ama fan turbo modda çalışırken biraz sesli haberiniz olsun son olarak 1050 ti yeterli ama en iyisi değil tabi.
Üye resmi
Mehmetali Baydar 07 Mar 2019 (134 Gün önce)
bilgisayar tasarım ve donanım olarak fiyatını yansıtıyor aslında çok büyük beklentilerim yoktu ortalama bir ürün bir de hdd okuma sırasında biraz sesli çalışıyor
Üye resmi
Eser Kurt 11 Eyl 2018 (311 Gün önce)
Özellikle işlemcisi i7 olduğu için tercih ettim. Ekran kartı GTX 1050 oldukça başarılı. Video edit, render, photoshop ve high ayarlarda oyunları rahatça çalıştırıyor. Çok akıcı ve keyifli. Ekran harika, parlaklık seviyesi yüksek ve mat ekran gözleri yormuyor. Uzun süre kullanımlarda büyük rahatlık. Klavyede beyaz ışıklandırma var ve yazı yazmak inanılmaz rahat. İndiriminde almıştım çok memnunum. Bu site fiyat olarak iyi.
Üye resmi
Tevfik İmre 16 Oca 2018 (550 Gün önce)
Hızlı bir şekilde ulaştırıldı çok teşekkürler harika bir bilgisayar msi kalitesi konuşuyo yine.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.