Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Notebook PC için
 • 2+1
 • Kablolu

Speaker Hoparlör ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Güldoğan Canalioğlu 26 May 2019 (119 Gün önce)
Tasarımı çok şık ve sportif ayrıca küçük olması her yere taşımak için büyük kolaylık tam 8 saat civarında kullanım ömrü var fiyatı ortalamanın üzerinde ama kalitesiyle aradaki farkı kapatıyor
Üye resmi
Bengi Halaçoğlu 26 May 2019 (119 Gün önce)
Cihaz ciddi anlamda mükemmel bass,tiz ve mid ayarı harika yapılmış sesler doğru ve temiz dinlemeden önce fiyatı pahalı gelebilir ama denedikten sonra gayet uygun olduğunu göreceksiniz
Üye resmi
Selen Elif Yıldırımer 23 Nis 2017 (883 Gün önce)
valla bir avantajı sanırım küçük olması bunun dışında ben sesinin güzel olduğunu düşünmüyorum. çok beklentiye girmeden alacaksanız ona bir şey diyemem ama. sonuçta bu kadar uygun fiyata aldığınız bir hoparlör ne kadar iyi olabilir değil mi?
Üye resmi
Muhammed Can Türkmenoğlu 23 Nis 2017 (883 Gün önce)
benim beklentim daha az olmasına rağmen dinlediğimde müziği en ince ayrıntısına kadar duyabildiğimde şaşırdım ve çok hoşuma gitti bu. evime gelen arkadaşlarım da duyduklarında bu ses cidden bundan mı çıkıyor diye soruyorlar. kabloları biraz daha kaliteli olsa dört dörtlük bir hoparlör olacak.
Üye resmi
Mehmet Koçak 02 Oca 2012 (2820 Gün önce)
CREATIVE SBS A35 2W RMS 1+1 HOPARLÖR SİYAH
Senelerdir creative kullanırım daha bir kere bile servise göndermedim 1 1 olmasına rağmen çok yüksek ses seviyesinde bile çok kaliteli ses çıkartıyor cızırtı diye birşey yok fiyatı da gayet uygun.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.