Seçtiğiniz kriterlere uyan 13 adet Gaming Mouse bulundu.

Gaming Mouselar Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Steelseries gaming mouse fiyatları yüksek fiyatlarla satılan bu ürünler hem özelliklerine göre hem de sağladığı kolaylıklara göre ön plana çıkıyorlar. Bu oyuncu fareleri diğer farelerden ayıran tek özellik DPI / CPI özelliği bulunur. Burada DPI’ dan kastımız farenin tuş hasiyeti ve geçiş hasiyetidir. En ufak bir açı ile tüm ekranın kontrol altına almayı sağlar. Normal fareler uygulamalarla bir üst kademeye çıkaramazsınız ya da var olan özellikleri geliştirerek daha kaliteli bir mouse yapamazsınız. Oyuncu farelerle ek uyumla seçenekleriyle daha üst özellikler eklenerek kaliteli bir hizmet sunmanızı sağlar.
Steelseries gaming mouse konfor ve hızın birleşim halidir. Bu tür fareler elin iç kısmına öre ayarlayarak daha rahat oyun oynamanızı sağlar. Her avuca uyumlu eşsiz tasarımlar sizim bekler. Steelseries gaming mouse özel oyun karakterlerini simgelerini de üzerinde bulmanız mümkündür. Tuşların hassasiyetliğini parmak uçlarınızda hissedeceksiniz. O parmak uçlarınıza göre tasarlanmış bir modeldir.
Oyuncu farelerinden birini alırken mutlaka DPI özelliğine bakılması gerekir. Tıklama yumuşaklığı da çok önemlidir oyuncu farelerinde kısayol tuşlarının olan mouse modellerine bakarak almanız gerekir. Böylelikle oyun oynarken geçişleriniz daha hızlı ve kolay olacaktır. Yüzeylerde algılama olayına bakılarak almanız gerekir. Steelseries gaming mouse fiyatları modellere göre farklılık gösterir. Firmamızdan bu ürünleri güvenilir bir şekilde temin edebilirsiniz.

Bugün incehesap.com'da en çok satılan gaming mouse modelleri aşağıda listelenmiştir:

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler gaming mouse modelleri aşağıdadır:

Bugün incehesap.com'da satılan fiyatı düşen gaming mouse modelleri aşağıda listelenmiştir.

Karşılaştırma Listesi