Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Anakart ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Beran Kalkan 20 Mar 2019 (183 Gün önce)
Ürün çok hızlı elime ulaştı. Sağlam herhangi bir sıkıntısı yok. Rahatlıkla overlock yapılabilir.
Üye resmi
Lütfi Yüce 13 Mar 2019 (190 Gün önce)
bu ürünü tercih ederken üzerinde wifi modülü bulunması ve oyuncular için özelleştirilmiş bir anakart olması aynı zamanda RGB desteğinin olması nedeniyle tercih ettim. MSI markasına ve ürünlerine güvendiğim için diğer markaları değil bu markayı tercih ettim. RGB destekli bir oyuncu bilgisayarı kurmak için bu ürünü aldım ve tüm beklentilerimi karşıladı. Ürünün güçlü olduğu konu bence RGB desteği ve yüksek overclock yapma kapasitesi çok güçlü ayrıca üzerinde iki adet M2 SSD desteğinin bulunması da cabası. Zayıf yönü değilde beğenmediğim yönü ana kart üzerinde iki adet USB 2.0 pin girişi mevcut. Kasanın ön paneli ve CPU nun RGB fanını bağladıktan sonra kasanın RGB fanlarını bağlayacağım bir port kalmadı. Bir port daha olsa çok iyi olacaktı.
Üye resmi
Alper Öztürk 15 Eki 2018 (339 Gün önce)
8. nesil işlemciler için fiyatı uygun, kaliteli ve performanslı anakartlardan biri. M.2 slotu olması ekstra özelliklerinden. Ben memnun kaldım, almayı düşünenlere tavsiyemdir.
Üye resmi
Ertuğrul Bıçakçı 15 Eki 2018 (339 Gün önce)
Bu anakartla birlikte Ryzen 1200 işlemciyi 3.8GHz'de günlük olarak kullanıyorum. Overclock potansiyeli tahmin ettiğimden daha iyi seviyede. Bellekler Kingston 3000MHz ve diğer anakartlar gibi bellek seçme sorunu yok.
Üye resmi
Ergüleç Özmez 30 Haz 2017 (811 Gün önce)
amd'nin apu işlemcisi a8 7600 için aldım. yanında bir de buradan ssd de sipariş ettim. sistemim 4 gündür hızlı çalışıyor, oyunlarda sorun yaşamadım henüz. ısınma sorunu da yok. uygun fiyatlandırma ve hızlı kargo teslimatı için teşekkürler.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.