Asus Prime H510M-D
Asus Prime H510M-D
Asus Prime H510M-D
Asus Prime H510M-D
Asus Prime H510M-DAsus Prime H510M-D
Soket
1200
Intel
DDR4
mATX

Asus Prime H510M-D Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Tek Çekim / Havale: 1.909,15 TL
Bu ürünü satın aldığınızda 16,18TL değerinde 161792 puan kazanacaksınız
Stoktan Hızlı Teslimat
Ücretsiz Kargo
Çoklu
Kredi Kartı


Asus Prime H510M-D Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

Asus Prime H510M-D PCIe 4.0, 32Gbps M.2 slot, Intel 1 Gb Ethernet, HDMI, D-Sub, USB 3.2 Gen 1 Type-A, SATA 6 Gbps, COM port, LPT ve RGB başlığına sahip Intel H510 (LGA 1200) micro ATX anakart
 • Intel LGA 1200 soket: 11. ve 10. Nesil Intel Core işlemcilerine hazır
 • Ultra hızlı bağlantı seçenekleri: PCIe 4.0, 32Gbps M.2 slot, Intel 1 Gb Ethernet ve USB 3.2 Gen 1
 • Kapsamlı soğutma: PCH soğutma bloğu ve Fan Xpert
 • 5X Protection III: Tam koruma için birden fazla donanım güvenliği

Bağlantı Özellikleri
 • 1. PS/2
 • 2. 2 x USB 2.0
 • 3. HDMI
 • 4. COM
 • 5. D-Sub
 • 6. 2 x USB 3.2 Gen 1
 • 7. Intel 1Gb Ethernet
 • 8. 2 x USB 2.0
 • 9. 3 x Ses Jakı
 • 10. PCIe 4.0/3.0 x16 ● ASUS SafeSlot Core
 • 11. Ses Özellikleri ● Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri ● Ses Kalkanı ● Ses için Özel PCB Katmanları
 • 12. 1 x RGB Başlık
 • 13. DIGI+ VRM & EPU
 • 14. 2 x DDR4 3200 (OC) MHz
 • 15. 11.Nesil Intel Core işlemciler & 10.Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron işlemciler için Intel Soket LGA1200
 • 16. 2 x Ön Panelde USB 3.2 Gen 1
 • 17. 32Gb/s M.2, PCIe 3.0 x4 & SATA modu
 • 18. 4 x SATA 6Gb/s
 • 19. Intel H510 Yonga Seti
 • 20. 2 x Ön Panelde USB 2.0

Prime ASUS Prime serisi anakartlar, 10. ve 11. Nesil Intel Core işlemcilerin tüm potansiyelini ortaya çıkarmak için özenle geliştirildi. Sağlam güç tasarımına, kapsamlı soğutma çözümlerine ve akıllı ayar seçeneklerine sahip olan Prime H510M-D, günlük kullanıcılara ve kendi PC’lerini toplayan kişilere kullanışlı yazılımlar ve özelliklerle çeşitli performans ayarı seçenekleri sunuyor.

İstediğiniz Gibi Ayarlayın ASUS Prime serisinin temelinde kapsamlı kontrol imkanları yer alıyor. Prime H510 anakartlar sisteminizi her yönüyle ayarlamak için esnek araçlara sahip. Böylece çalışma şeklinize en uygun performans ayarlarını yapıp üretkenliğinizi maksimum düzeye çıkarabilirsiniz.
EPU - Çok Yönlü Enerji Verimliliği EPU, güç sarfiyatını otomatik olarak optimize eder ve Dışarıda modu sayesinde enerji tasarrufunu en üst düzeye çıkarır. Bu akıllı modda, kullanılmayan giriş/çıkış kontrolcüleri kapatılarak üst düzey enerji tasarrufu sağlanan bir senaryo oluşturulur.
Esnek Soğutma Kontrolleri Prime 500 serisi anakartlar, Fan Xpert 2+ yazılımı ile fanlar için kapsamlı kontrol imkanı sunar. Auto-Tuning modu tüm paramatreleri tek bir tıklamayla akıllı bir şekilde yapılandırır.
Hassas Dijital Güç Kontrolü Digi+ voltaj regülatör modülü (VRM), voltaj düşüşlerinde gerçek zamanlı kontrol sağlayarak frekans ve güç verimliliği ayarlarını otomatik olarak düzenler. Ayrıca üst düzey kararlılık ve performans için işlemciye ince ayar yapma imkanı verir.

UEFI BIOS Ünlü ASUS UEFI (BIOS), sisteminizi yapılandırmak ve ayarlamak için gereken her şeyi sunar. Kendi sistemini kendisi toplamaya ilk kez başlayanlar için akıllı şekilde basitleştirilmiş seçenekler sunmasının yanı sıra tecrübeli kullanıcılara da kapsamlı özellikler sağlar.

Gelişmiş Mod - Ciddi Uzmanlar İçin Gelişmiş Ayarlar UEFI'deki kullanışlı Gelişmiş mod, kontrolü tamamen elinize almanızı sağlıyor. Dahili arama özelliği seçenekleri bulmayı kolaylaştırırken çeşitli gelişmiş işlevler de ince ayar yapma imkanı veriyor. Böylece aradığınız performansa erişebiliyorsunuz.
 • Arama Özelliği: İhtiyaç duyduğunuz seçeneği veya ayarı hızla ve kolayca bulun.
 • Asus Kullanıcı Profili: Farklı BIOS sürümleri arasında yapılandırma ayarlarını değiştirin veya arkadaşlarınızla paylaşın.

EZ Modu - Hızlı ve Kolay Kurulum Önemli ayarları ve istatistikleri görüntüleyen EZ modu ayrıca, kılavuzlar, sürükle bırak işlevi ve önemli ayarları tek tıkla uygulama gibi özelliklerle sisteminizi anında kurup kullanmanızı sağlıyor.
 • Kullanımı Kolay Görsel Fan Kontrolleri: Sadece mouse'unuzla bir eğriyi çekerek her bir fan için ince ayar yapın.
 • EZ XMP: Tek tıklamayla DRAM performansınızı artırın.

Çekirdeğine Kadar Serin Birden fazla yerleşik soğutma bloğuyla ve hibrit fan başlıklarıyla donatılan Prime H510 serisi sisteminizin yoğun iş yükü altında bile serin ve stabil çalışmasını sağlar.

Daha Serin Tasarım Prime H510 serisi, Fan Xpert 2+ veya UEFI BIOS üzerinden yapılan, kapsamlı soğutma kontrollerine sahiptir.
 • Birden Fazla Sıcaklık Kaynağı: Her bir başlık, üç adet termal sensörü dinamik olarak referans alabilir. Fan Xpert 2+, desteklenen ASUS ekran kartlarının sıcaklığını takip etme imkanı vererek GPU ve CPU’ya yoğun yük bindiren görevlerde en uygun soğutmayı elde etmeyi sağlar.
 • 4-Pin PWM/DC Fan: Dahili her başlık; PWM veya DC fanlarının otomatik olarak tespit edilmesine destek verir.

Sağlam Bir Temel Üzerine Kurulu ASUS H510 anakartlar günlük üretkenliği artıran tüm temel özellikleri sunuyor. Böylece sisteminiz kararlı güç dağıtımı, kullanışlı soğutma ve esnek veri aktarım seçenekleriyle kullanıma hazır hale geliyor.

M.2 Slotu (32 Gbps'e kadar) PCI Express 3.0 x4 bant genişliği üzerinden 32 Gbps'e kadar veri aktarımına destek veren M.2 yuvası, işletim sistemi veya uygulamalar için kullanılan sürücülerde daha hızlı açılış ve yükleme süreleri elde edilmesini sağlıyor.

PCIe 4.0 Slotu 11. Nesil Intel Core işlemciler için özel olarak tasarlanan ASUS H510 anakartlar, en yeni GPU’lar için PCIe 4.0 bağlantı seçeneği sunuyor. Yüksek bant genişliği ve süper aktarım hızları ile yoğun iş yüklerinin üstesinden gelebilen, zengin özelliklere sahip sistemler kurabilirsiniz.

USB 3.2 Gen 1 Type-A USB 3.2 Gen1 özelliğindeki arka USB Type-A portu ile çok sayıda USB bağlantısına sahip çevre birimleriyle donatılmış üst düzey sistemler kurabilirsiniz.
Intel 1Gb Ethernet Intel Ethernet Connection I219-V, işlemciye ek yükü azaltır ve olağanüstü düzeyde yüksek TCP ve UDP çıkışıyla daha hızı ve akıcı veri aktarımı yapılmasını sağlar.

Küçük Ayrıntılar Büyük Farklar Yaratır Prime H510 serisi tüm deneyimi geliştirecek ince ayrınılara sahip. Bunlar arasında net ses kalitesi sunan özel codec’ler ve tamamen size özel bir stil oluşturmanızı sağlayan kullanışlı RGB aydınlatma kontrolleri bulunuyor.

Sıra Dışı Ses Yerleşik özellikler sayesinde gelişmiş sesler. Akıllı tasarım ve birinci sınıf donanım sayesinde şimdiye kadar deneyimlemediğiniz bir ses kalitesi sunar.
 • Ses Kalkanı: Analog/dijital sinyal alanlarını ayırarak çok taraflı karışmanın önemli ölçüde azaltılması sağlanır.
 • Sol ve Sağ Hatlar İçin Ayrı Katmanlar: Ses yolları arasındaki geçiş en aza indirgenir.
 • Üst Düzey Japon Ses Kapasitörleri: Üst düzey parçalar ile olağanüstü gerçekçi ve etkileyici sesler oluşturulur.

Armoury Crate Yeni bir yazılım aracı olan Armoury Crate, desteklenen ürünleri tek bir noktadan kontrol etmek için tasarlandı. Armoury Crate sisteminizdeki tüm cihazlarda RGB aydınlatma ayarlarını ve efektlerini tek bir kullanışlı arayüz üzerinden yapma fırsatı sunar. Bu yazılım ayrıca klavye ve mouse tercihleri de dahil olmak üzere sayısı giderek artan ASUS ürünü için ayar yapma olanağı verir. Özel ürün kayıt sistemine de sahip olan Armoury Crate, ASUS topluluğu ile bağ kurmanız için haberler de paylaşır.

SafeSlot Core SafeSlot Core, ASUS'a özel PCIe yuvasıdır. Anakarta özel bir kanca ile tutturulmuş, güçlendirilmiş bir tasarım barındıran SafeSlot Core, 1.6 kat daha fazla eğilme, 1.3 kat daha fazla kırılma direnci sağlar.
Yüksek Voltaj Koruması Birinci sınıf devre korumalı güç tasarımı
Düzensiz veya yetersiz güç kaynaklarından gelen beklenmedik yüksek voltaj seviyeleri nedeniyle anakartınızda oluşabilecek hasarlara karşı koruma sağlayan dahili voltaj regülatörlerine sahip eşsiz bir devre tasarımı.
DRAM Yüksek Akım Koruması Kısa devre hasarı önleme
Dahili olarak bulunan sıfırlanabilir sigortalar yüksek akıma ve kısa devre hasarına karşı koruma sağlar. Bu koruma, giriş çıkış noktalarından DRAM'e kadar uzanarak sisteminizin ve bağlı cihazlarınızın çalışma ömrünü korur.
Paslanmaz Çelik Arka Giriş/Çıkış Paneli Daha fazla dayanıklılık için aşınmaya karşı 3 kat direnç
Krom oksitle bağlanmış, aşınmaya dayanıklı paslanmaz çelik arka giriş çıkış panelleri standart panellerden 3üç kat daha uzun kullanım ömrüne sahiptir.
LANGuard Güçlendirilmiş çıkış, 2,5 kat daha fazla gerilim toleransı
ASUS LANGuard, daha güvenilir bağlantı ve daha iyi çıkış sağlamak için sinyal birleştirme teknolojisine ve üst düzey EMI korumalı yüzeye monte edilmiş kapasitörlere sahip donanım seviyesinde bir ağ korumasıdır.
1000+ Uyumlu Cihaz ve Bileşen Prime H510 serisi binlerce ürünle üstün uyum sağlıyor. Uyumlu Marka Listesi (QVL) uyumlu bellekleri tanımlıyor ve endişe duymadan PC kurabileceğiniz seçenekler sunuyor.

8000+ Saat Test Tüm ASUS anakartlar 8000 saatten fazla süre boyunca zorlu testlere maruz bırakılır. Çalışmaya hazırlanma, çevresel, uyumluluk, yazılım ve güvenlik testleriyle anakartlarımızın dayanıklı olduğundan emin oluyoruz. Sektör standartlarının da üzerinde olan ASUS güvenilirliği, her bir bileşenin tüm ortamlarda mükemmel bir şekilde çalışmak için tasarlandığını kanıtlıyor.
 • Sıcaklık ve nem testi: Bileşenlerin en zorlu şartlara dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal ölçüm testi: En ağır iş yüklerinde bile sistemin serin ve kararlı kaldığından emin olunur.
 • Yerleştirme testleri: Her bir giriş ve bağlantı noktasına tekrar tekrar kurulum döngüleri uygulanır.
 • Yaşlandırma testleri: 48 saate kadar sürebilen yaşlanma testiyle sistemin güvenilirliğinden emin olunur.
 • Güç tüketimi testleri: Birinci sınıf enerji verimliliği için kontroller yapılır.
 • Sıcaklık ve DC fazlalığı testi: Anakartın, farklı sıcaklıklar nedeniyle oluşan voltaj dalgalanmalarına dayanabildiğinden emin olunur.
 • Termal şok testleri: Taşıma sırasında yaşanan sıcaklık değişimlerine dayanabilme yeteneğinden emin olunur.
 • Çalışma dışı şok testleri: Nakliye sırasında meydana gelebilecek darbelere dayanabilecek şekilde üretildi.
 • Çalışmaya hazırlanma testleri: Tüm bileşenler, her ortamda mükemmel çalıştıklarından emin olmak için kontrol edilir.
 • Kurulum testleri: Bağlantı noktası konumları kolay kurulum için iki defa kontrol edilir.
 • Düşürme testleri: Farklı yüksekliklerden yapılan düşme testleriyle dayanıklılıktan emin olunur.
 • Tuz ve püskürtme testleri: Giriş çıkış güvenilirliği, uzun ömür ve pas dayanıklılığı için test edildi.

Asus'a Özgü Özellikler
 • ASUS 5X PROTECTION III - DIGI+ VRM - LANGuard - Aşırı Gerilim Koruması - SafeSlot Core - Paslanmaz Çelik Arka G/Ç
 • ASUS Q-Design - Q-DIMM - Q-Slot
 • ASUS Termal Çözümü - Alüminyum ısı bloğu tasarımı
 • ASUS Aydınlatma Kontrolü - RGB başlığı
Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 2 x USB 3.2 Gen 1 Type-A
 • 4 x USB 2.0 Type-A
 • 1 x D-Sub port
 • 1 x HDMI port
 • 1 x Intel I219-V 1Gb Ethernet port
 • 3 x Ses jakı
 • 1 x COM port
 • 1 x PS/2 Klavye/Mouse combo port
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 4-pin CPU Fan başlığı
 • 1 x 4-pin Kasa Fan başlığı
 • 1 x 24-pin Ana Güç bağlantısı
 • 1 x 8-pin +12V Güç bağlantısı
 • 1 x M.2 slot (Key M)
 • 4 x SATA 6Gb/s
 • 1 x USB 3.2 Gen 1 başlığı, ek 2 USB 3.2 Gen 1 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x USB 2.0 başlığı, ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler
 • 1 x RGB başlığı
 • 1 x Clear CMOS başlığı
 • 1 x Ön Panel Ses başlığı (AAFP)
 • 1 x LPT başlığı
 • 1 x S/PDIF Çıkış başlığı
 • 1 x Hoparlör başlığı
 • 1 x SPI TPM başlığı (14-1pin)
 • 1 x 10-1 pin Sistem Paneli başlığı
Teknik Özellikler
İşlemci Intel Soket LGA1200, 11. Nesil Intel Core / 10. Nesil Intel Core, Pentium Gold ve Celeron İşlemci
Yonga Seti Intel H510
Bellek 2 x DIMM, Maks. 64GB, DDR4 3200(OC)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
Grafik 1 x D-Sub, 1 x HDMI 2.0
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 4.0/3.0 x16 slot, 1 x PCIe 3.0 x1 slot
Depolama 1 x M.2, 4x SATA 6Gb/s
Ethernet 1 x Intel I219-V 1Gb Ethernet, Asus LANGuard
Ses Realtek ALC897/887 7.1 Surround Sound High Definition Audio CODEC
Yazılım Özellikleri ASUS Exclusive Software, Armoury Crate, AI Suite 3 - Performance And Power Saving Utility, TurboV EVO, EPU, DIGI+ VRM, Fan Xpert - EZ güncellemesi, ASUS CPU-Z, AI Charger, DAEMON Tools, Norton Anti-virüs yazılımı (Ücretsiz Deneme sürümü), WinRAR, UEFI BIOS, ASUS EZ DIY - ASUS CrashFree BIOS 3 - ASUS EZ Flash 3 - ASUS UEFI BIOS EZ Mode
BIOS 128 Mb Flash ROM, UEFI AMI BIOS
Yönetilebilirlik WOL by PME, PXE
İşletim Sistemi Windows 10 64-bit
Form Faktörü microATX, 22.6cm x 20.3cm

Asus Prime H510M-D Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği11. Nesil Intel Core / 10. Nesil Intel Core / Pentium Gold / Celeron
 • YongasetiIntel H510
 • Soket Yapısı1200
 • Ram TipiDDR4 3200(OC)/ 2933/ 2800/ 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi64GB
 • SATA4x SATA3
 • M.21 x M.2
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x1 , 1 x PCIe 4.0/3.0 x16
 • Ethernet (LAN)1 x Intel I219-V 1Gb Ethernet
 • HDMI1x HDMI
 • USB2 x USB 3.2 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0 Type-A
 • Overclock Var
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 981,87 TL 1.963,74 TL +0
 • 660,63 TL 1.981,88 TL +0
 • 500,09 TL 2.000,36 TL +0
 • 403,88 TL 2.019,41 TL +0
 • 339,77 TL 2.038,60 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 326,35 TL 1.958,10 TL +4
 • 658,44 TL 1.975,32 TL +0
 • 498,21 TL 1.992,85 TL +0
 • 401,93 TL 2.009,63 TL +0
 • 337,96 TL 2.027,77 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 980,86 TL 1.961,72 TL +0
 • 659,94 TL 1.979,83 TL +0
 • 499,57 TL 1.998,27 TL +0
 • 403,45 TL 2.017,27 TL +0
 • 339,40 TL 2.036,42 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 981,36 TL 1.962,73 TL +0
 • 330,14 TL 1.980,85 TL +3
 • 499,83 TL 1.999,32 TL +0
 • 403,67 TL 2.018,34 TL +0
 • 339,58 TL 2.037,51 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 488,37 TL 1.953,49 TL +2
 • 656,61 TL 1.969,82 TL +0
 • 496,66 TL 1.986,63 TL +0
 • 400,70 TL 2.003,51 TL +0
 • 336,78 TL 2.020,69 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 980,84 TL 1.961,67 TL +0
 • 659,94 TL 1.979,83 TL +0
 • 499,58 TL 1.998,32 TL +0
 • 403,43 TL 2.017,17 TL +0
 • 339,39 TL 2.036,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 980,84 TL 1.961,67 TL +0
 • 659,94 TL 1.979,83 TL +0
 • 499,58 TL 1.998,32 TL +0
 • 403,43 TL 2.017,17 TL +0
 • 339,39 TL 2.036,37 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 977,05 TL 1.954,09 TL +0
 • 656,06 TL 1.968,19 TL +0
 • 495,62 TL 1.982,50 TL +0
 • 398,99 TL 1.994,93 TL +0
 • 334,59 TL 2.007,52 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 1.909,15 TL 1.909,15 TL +0
 • 975,35 TL 1.950,70 TL +0
 • 654,85 TL 1.964,55 TL +0
 • 494,70 TL 1.978,80 TL +0
 • 398,57 TL 1.992,85 TL +0
 • 334,52 TL 2.007,09 TL +0
1.909,15 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
Asus Prime H510M-D Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Yorum Yap
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

Asus Prime H510M-D Gaming Anakart Yorumları

Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
Üye resmi
Ziyaretçi 25 Nis 2022
11.NESİLLER İÇİN
illaki 11.nesiller değil 10.nesil i3 10105f işlemcide takabilirsiniz. bilginiz o lsun

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   Asus Prime H510M-D Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Asus Prime H510M-D Intel H510 Soket 1200 DDR4 3200(OC)MHz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart 1.909,15 TL
   Hızlı Kargo Ücretsiz Kargo
   SEPETE EKLE
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.