Seçtiğiniz kriterlere uyan 4 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • USB 2.0
 • 8 Port
 • Çoklayıcı
Yorum (1)
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 4 Port
 • USB 3.0
 • Çoklayıcı

Hiper ve Xiaomi Çoklayıcılar ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Emre Barikan 04 Kas 2019 (14 Gün önce)
Fazla yer kaplamaması güzel. Ancak üründen yüksek hız beklemeyin. Kulaklık, klavye, mouse bunları aynı anda takarsanız mouse da çok hafif gecikme olduğunu görürsünüz. Ayrıca takılı olan ancak kullanılmayan bileşenleri otomatik kapatıyormuş gibi. Daha iyi anlatmak gerekirse, örneğin klavye, mouse ve kulaklığı taktım. Mouse ve kulaklığı o sıra kullanıyorum ancak 5 dakikadır klavyeye dokunmadım diyelim. İşte bu durumda klavye tuşlarına basınca yazmıyor. Bazen de o sıra yazarken bir anda klavye gidiyor. Gevşeme vs herhangi bir durum söz konusu değil tabi ki. Kendiliğinden klavyeyi kapatıyormuş gibi ancak çıkar tak yapınca düzeliyor ve üründe en rahatsız olduğum nokta da bu.
Üye resmi
Gencal Morgül 31 May 2017 (901 Gün önce)
usb 2.0 ile uğraşmaktan bıkmıştım artık bu nedenle aldım ben. fiyatı da oldukça uygunmuş. cihazı tanıdı bilgisayar rahatlıkla ve kullanınca da güzel hız aldığımı farkettim. beklediğim gibi oldu yani kısacası aldığıma değdi.
Üye resmi
Alaaddin Yöndem 01 Mar 2016 (1357 Gün önce)
bütün usbler dolduğu zaman o kadar yavaşlıyor ki hiç kullanamaz duruma geliyor usbler gerçekten. bunun dışında bi sorunu yok bence. zaten ben de nadiren hepsini kullanmak zorunda kalıyorum.
Üye resmi
Halim Aksevim 28 Haz 2015 (1604 Gün önce)
4 ünü birden kullanamıyorsunuz isteseniz de. sadece biraz daha faydalı oluyor çıktı alırken başka başka usblerden. fiyatı da uygun olduğu için tercih edilebilir bence.
Üye resmi
Barış Akıncı 27 Eyl 2011 (2974 Gün önce)
HIPER UH42 USB ÇOKLAYICI 4 PORT USB 2.0 SİYAH
Ben siyah olanını aldım.3 tane üstünde 1 tane ucunda olmak üzere 4 USB 13 tl.Laptop için şarttı.Bu tür ürünleri bulunduğum ilde bulmak çok zor ve bulsam da 2 katı fiyatına.Bir de bu fiyata taksit yapmışlar ;))) Teşekkürler İnceHesap
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.