Seçtiğiniz kriterlere uyan 41 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Logitech Mouse ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Sinan Balcı 18 Eyl 2017 (673 Gün önce)
5 ya da 6 yıldır kullanıyorum. sürekli bilgisayar da yım. buna rağmen ne tekerleği ne de sağ sol tık larında herhangi bir bozulma yok hayla elimde tek sıkıntısı biraz geç tepki veriyorki refleksleri iyi olana hiç tınlamıyor.
Üye resmi
Güney Mutman 27 May 2017 (788 Gün önce)
benim karşılaştığım tek sorun orta tuşunun biraz sert olması. buna biraz alışmam lazım sanırım. bunun dışında şık bir fare ve el içine göre yeterli büyüklükte. yazılımı sayesinde tuş ataması yapabiliyorsunuz. pil seçeneği olması güzel. fiyatı hali hazırda böyleyken kaçırmayın derim.
Üye resmi
Uğur Cenik 21 Haz 2016 (1127 Gün önce)
Kısa süredir kullanıyorum. Hassas ve keskin hareketleri var. Belki ayar menüsünden kurcalamak gerekir. Eski mouse tan yeniye geçişte böyle hissiyat farklılığı olabilir. Sağ el kullanımda yüzük parmağım boşta havada kaldı gibi. Sağ tarafı daha dolgun olabilirmiş.Dediğim gibi kısa süre oldu bu yorumu yaparken. Tuşları kibar. Tekerlek sesi biraz fazla duyuluyor,tır tır tır..:) mouse pad olmadan masa üzerinde kullanabiliyorum. Siparişi cuma akşamı verdim pazartesi kargolandı salı elime geçti.
Üye resmi
Zarife Begüm Yürük 17 Mar 2016 (1223 Gün önce)
daha önce de kablolusunu kullanıyordum ben bu farenin. artık kablo sorunları yaşamamak için buna geçiş yaptım. gerçekten rahat bir tutuşa sahip. herhangi bir ortamda da çalışmasında hiç sorun yok. uzun süreli çalışmalarda hissettirmiyor bilekteki baskıyı.
Üye resmi
Aykanat Ağnar 16 Haz 2015 (1498 Gün önce)
logitechin bence en rahat kullanıma sahip mouse'u. tutuşu çok güzel tam avuç içine sığıyor. küçük tuşları işime çok yarıyor hem oyunda hem de internette gezinirken özelllikle. performansından çok memnunum.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.