Seçtiğiniz kriterlere uyan 40 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • USB
 • 5 Tuş
 • Kablosuz
 • Lazer
Yorum (2)

Logitech Mouse ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Oğuzhan Tüsen 31 Ara 2018 (200 Gün önce)
Orijinal ürün, yapıştırma ve pad ile geliyor gerçekten kaliteli bir mouse ve uzun süre gideceğini düşünüyorum. Oyuncu arkadaşlar için yorumum şu GG WP
Üye resmi
Ulus Hastürk 15 Kas 2018 (247 Gün önce)
ürün hızlı kargolandı. performans olarak gayet başarılı. sadece tık sesi normal farelere nazaran daha fazla. ama sağlam olduğu hissini veriyor eline aldığınızda. hafif ve ele oturan yapısı var. çok uzun süreli olmadan oyun da oynanabilir bence. f/p olarak oldukça başarılı.
Üye resmi
Ersel Misoğlu 22 Kas 2015 (1335 Gün önce)
fiyatı biraz tuzlu da olsa ben parama kıyıp aldım mouse u çünkü tam bir gaming. daha pahalıları var fakat o kadar parayı döküp aynı kalitede bir kullanıma sahip olacağımı kestirebiliyordum. bu yüzden hem bildiğim marka olması hem de rahatlığı bakımından ben logitechi tercih ettim.
Üye resmi
Almina Adıgüzel 16 Haz 2015 (1494 Gün önce)
aynı mousedan 2 tane değiştirdim. bi kaç yere düşürme sonrası sağında solunda hasarlar oluşşmuştu. fakat o kadar alıştım ki yeni alırken bile aynısından sipariş ediyorum :)
Üye resmi
Mehtap Yiğit 30 Kas 2014 (1692 Gün önce)
mouse altığı olmadan da gayet güzel çalışıyor. yanlış bi hareket yapmayan rahat bi mouse. bileğimi ağrıtmıyor kullanırken. tavsiye ederim.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.