Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

MSI Ekran Kartı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Serdar Bakırcı 28 Eki 2019 (15 Gün önce)
Daha önce hiç üst düzey bir kart kullanmamıştım, hep orta sınıf ve ekonomik düzey takılmıştım. Bu kez gözümü kararttım. Kartta kullanılan malzemelerin kalitesi kendisini belli ediyor. Soğutma sistemi çok iyi ve neredeyse sesi yok gibi. Hem performanslı hem sessiz bir kart. Kart 2K'da terlemiyor bile. Kullanılan parçaların kalitesi uzun ömürlülüğü de garantiliyor. Benim gibi, bir ekran kartı alayım 4-5 sene kullanayım diyorsanız kaçırmayın derim.
Üye resmi
Adnan Atılgan 28 Eki 2019 (15 Gün önce)
Fiyatının hakkını veriyor. İnternette bu kart hakkında oyun performans videolarını incelemenizi tavsiye ederim. 1080p çözünürlük için fazlasıyla yeterli. Ayrıca soğutması mükemmel. Fanları sanki hiç çalışmıyor gibi sıcaklıklar kesinlikle yüksek değil. MSI kalitesini konuşturmuş yine.
Üye resmi
Çetin Eser 28 Eki 2019 (15 Gün önce)
Giriş seviyesinde alınacak en iyi ekran kartı bu. GTX 1660'a parası yetmeyenler için ideal. Çoğu oyunu 1080p çözünürlükte orta-yüksek kalite ayarlarında oynatıyor. Fanı sessiz ve sıcaklık düşük. Benim gibi uygun fiyatlı bir ekran kartı almayı düşünüyorsanız kaçırmayın derim.
Üye resmi
Volkan Sekmen 05 Eyl 2019 (68 Gün önce)
Ürün gerçekten e cok performanslı bi ürün özelliklerine göre fiyatı cok uygun ve tasarımı cok güzel fanların sogutması muhteşem oyunlarda ısınma problemi yaşamadım hiç gerçekten süper
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.