PC Aksesuarları kategorisindeki 150 adet ürün listelenmektedir.

3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Sıvı Soğutma
 • 120 mm
 • RGB LED
Yorum (1)
3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • CPU Soğutucu
 • Intel AMD
 • Fansız
Yorum (1)

PC Aksesuarları ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Abdurrahman Özaysın 21 Ağu 2019 (86 Gün önce)
Ürünler elime ulaştı, 24 saati geçmeyen kargo hızı konusunda teşekkür ederim. 3 adet aldım kasama takıp denemek nasip olmadı daha kasam yolda, ürünleri tek tek kontrol ettim. Bir corsairden farkı marka resimlerinin değişik olması ve biraz daha yavaş dönmesi, aşırı kaliteli bir fan. Tam bir fiyat performans fanı, kasanızda ne kadar yer varsa doldurmak için almanızı tavsiye ederim.
Üye resmi
Furkan İsmail Albaylı 13 Ağu 2018 (458 Gün önce)
Cumartesi dahi ürünü kargoya veren incehesap.com a teşekkürler. Cumartesi alıp pazartesi sağ salim teslim eden yurtiçi kargoyada teşekkürler. Pc nin diğer parçalarını beklediğim için henüz deneme şansım olmadı.
Üye resmi
Yagizm Mardin 03 Ağu 2018 (468 Gün önce)
harika bir fan, maks hızda 1600 rpm hava taşıyabiliyor. sistemimde gözle görülür sıcaklık değişimleri yarattı ve kasanın ısınması sorununu ortadan kaldırdı. incehesap güvencesiyle elimize ulaştı, teşekkürler
Üye resmi
Çengiz Hami 22 Haz 2017 (875 Gün önce)
değiştirilebilir halkalarının olması açıkcası bence çok güzel sıkıldıkça değiştirebilcem çünkü. sessiz bayağı performans olarak. güçlü fana sahip ve kolayca eğilecek gibi durmuyor.
Üye resmi
Yiğit Yurtsever 12 Oca 2016 (1402 Gün önce)
işlemcinin soğutucusu bozulunca bir üst modelini aldım ben. bu da tam uyumlu oldu anakart ve işlemciyle. çok aşırı bir performans beklemediğim için şimdilik değerler normal gibi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.