Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Şarjlı Süpürge kategorisindeki 67 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
   • Torbasız
   • 15 Dakika
   • Siklon Hareketli

   Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Görkem Münif 16 May 2017 (189 Gün önce)
   Çekiş gücü zayıf ama 7,5 Watt'tan daha fazlası beklenmez. Kullanımı pratik, marka kaliteli.Dökülen taneleri toplamak için yeterli veya araba koltuk ve bagaj temizliği için yeterli onun dışında çok birşey beklemeyin.
   Üye resmi
   Beyda Zöğ 09 Ara 2016 (347 Gün önce)
   henüz pişman etmiş değil homend beni. bu üçüncü homend alışverişim sanırım. oldukça başarılı çekiş gücü. normal süpürge gücü beklemeyin elbette. küçük kırıntılar ve tozlar için iyi bir makine. kargo sorun olmadı. ben çok memnun kaldım.
   Üye resmi
   Balkın Cigerlioğlu 10 Ağu 2016 (468 Gün önce)
   başka bir alışverişimde mağazada bakma şansı yakalamıştım. test ettiğimde istediğim gibi olduğunu gördüm. eve gelince de biraz araştırdıktan sonra ve fiyat olarak da daha uygunu olduğunu görünce aldım. bugün elime ulaştı süpürge çekiş gücü gerçekten de test ettiğim gibi. biraz tasarımı ilginç diğer süpürgelere göre aslında ama güvenilir bir marka olduğu için tereddüt etmiyorsunuz.
   Üye resmi
   Abdullah Emirhan Caner 10 Ağu 2016 (468 Gün önce)
   ilk defa kullanmama rağmen ben beğendim markayı. hem diğer markalara göre daha ucuz hem de tasarım olarak bence daha şık duruyor.
   Üye resmi
   Mazlum Altıntaş 28 Eki 2015 (755 Gün önce)
   çekişi güçlü bir makine olmasına rağmen ben beklentilerinizi çok yüksek tutmadan almanızı tavsiye ederim. aparatları biraz kısa kalıyor isterseniz yedek parça satan yerlerde uygun uzun aparatları bulabilirsiniz. daha kullanışlı yapmak sizin elinizde sonuçta. temizliğini aksatmamanızı öneririm ben.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.