Şarjlı Süpürge kategorisindeki 60 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Torbasız
 • 15 Dakika
 • Siklon Hareketli

Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Azelya Yıldızdöken 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
beklediğim kadar iyi çıktı diyebilirim. bi kaç yorum okuduktan sonra aldım ben. resimdekinden daha iyi görünüyor diyebilirim. çabuk ulaştı elime. çok etkilendiğimi söyleyebilirim hatta kargolama hakkında. kullanımı çok basit temizlemek için. gücü etkileyici. bu kadar küçük bir makine nasıl bu kadar uzun süre temizleyebiliyor çok şaşırdım. kendi şarjı da kısa sürede doluyor.
Üye resmi
Büşra Gülin Zeybek 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
kaliteli ve uzun ömürlü bir süpürge gerçekten. çekiş gücü güzel ve kullandığı teknoloji nedeniyle daha temiz oluyor etraf. ekipmanları çok kullanışlı özellikle. gürültüsüne yapacak bişey yok. bu güçteki makine bu kadar ses çıkartıyor normal olarak.
Üye resmi
Berra Urgancıoğlu 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
benim evimde daha önce böyle bişey vardı fakat gücünden memnun olmadığım için ben bunu denemeye karar verdim. toz toplama haznesinin rahat temizlenmesi özellikle çok hoşuma gitti. karanlık yerlerde de ışığı sayesinde kullanmak kolaylaşıyor.
Üye resmi
Bedriye Seray Usta 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
beğendiğimi söyleyebilirim. fazla bir zorluğu yok süpürgenin. etraftaki tozlar artık daha rahat temizleniyor benim için. erken gönderi için de çok teşekkür ederim.
Üye resmi
Balkın Cigerlioğlu 10 Ağu 2016 (560 Gün önce)
başka bir alışverişimde mağazada bakma şansı yakalamıştım. test ettiğimde istediğim gibi olduğunu gördüm. eve gelince de biraz araştırdıktan sonra ve fiyat olarak da daha uygunu olduğunu görünce aldım. bugün elime ulaştı süpürge çekiş gücü gerçekten de test ettiğim gibi. biraz tasarımı ilginç diğer süpürgelere göre aslında ama güvenilir bir marka olduğu için tereddüt etmiyorsunuz.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.