Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Şarjlı Süpürge kategorisindeki 4 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Gencal Morgül 16 May 2017 (8 Gün önce)
   normal süpürgeye ihtiyacım bile kalmıyor. şirkette kullanıyoruz. özellikle halıfleks kısımlarında çıkan toza inanamadık. insanı zorlamıyor ve ayrıca yormuyor kullanırken. biraz sesi yüksek geldi bana fakat kllanırken sorun olmuyor bizim için. görüp görebileceğiniz en ilginç süpürge tasarımı itibariyle. kullanımı açısından çok portatif bir süpürge.
   Üye resmi
   Faruk Doğukan Molla 16 May 2017 (8 Gün önce)
   daha önce pahalı makineler kullanıyordum ve sonuncusu artık bozulunca bunu denemeye karar verdim. daha iyi çıktı kullanımı ve çekim gücü. büyük elektrik süpürgesini bile kullanmaya gerek kalmıyor artık. aparatları da oldukça kullanışlı. keşke zamanında alsaymışım.
   Üye resmi
   Balın Baştepe 10 Ağu 2016 (287 Gün önce)
   kapalı hali küçücük yaa. bi de çok estetik duruyor. kullanımında yalnız bu kadar ergonomik olacağını düşünmemiştim. kullanım süresi sadece biraz daha uzun olabilirdi diye düşünüyorum. güçlü yine de kullanım süresine oranla.
   Üye resmi
   Abdulvahap Bayrakoğlu 10 Ağu 2016 (287 Gün önce)
   hem dikey olabiliyor hem de istediğinizde el süpürgesine dönüşüyor. tasarımını ben çok sevdim ve fiyatını da uygun gördüğüm için hemen aldım. uzun zamandır böyle bişeye ihtiyacım vardı zaten. çok iyi oldu mutfağa.
   Üye resmi
   Abdullatif Abzak 28 Eki 2015 (574 Gün önce)
   emiş gücü harika bir süpürge. eğer arabanın içi aşırı kirlenmediyse rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. tavsiyem kullanmadan önce iç dış detaylı bi temizlettirin arabayı. sonra toz üflemeye başlıyor çünkü. cihazın sesi fazla değil bu iyi bi seçenek.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.