Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Şarjlı Süpürge kategorisindeki 67 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
   3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
   • Torbasız
   • 15 Dakika
   • Siklon Hareketli

   Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Gencal Morgül 16 May 2017 (188 Gün önce)
   normal süpürgeye ihtiyacım bile kalmıyor. şirkette kullanıyoruz. özellikle halıfleks kısımlarında çıkan toza inanamadık. insanı zorlamıyor ve ayrıca yormuyor kullanırken. biraz sesi yüksek geldi bana fakat kllanırken sorun olmuyor bizim için. görüp görebileceğiniz en ilginç süpürge tasarımı itibariyle. kullanımı açısından çok portatif bir süpürge.
   Üye resmi
   Berra Urgancıoğlu 09 Ara 2016 (346 Gün önce)
   benim evimde daha önce böyle bişey vardı fakat gücünden memnun olmadığım için ben bunu denemeye karar verdim. toz toplama haznesinin rahat temizlenmesi özellikle çok hoşuma gitti. karanlık yerlerde de ışığı sayesinde kullanmak kolaylaşıyor.
   Üye resmi
   Afra Selcen Çağan 10 Ağu 2016 (467 Gün önce)
   arabam için aldım. fazla ağır değil süpürge. fırçası çok güzel iş gördü bende. çekim gücü biraz yetersiz gibi geldi başta ama kullanınca pek de öyle olmadığını görüyorsunuz tam şarjla. performansı elbette bir normal süpürge değil fakat bence araç için çok çok yeterli.
   Üye resmi
   Ahmet Raşit Acarkan 28 Eki 2015 (754 Gün önce)
   çok kirli olmadığı sürece arabayı bununla temizliyorum. çok aşırı toz ve çamur için fazla etkili değil çünkü makine. ama onun haricinde aracı hergün temiz tutmaya yarıyor.
   Üye resmi
   Leyla Altınöz 28 Eki 2015 (754 Gün önce)
   araç için biraz vasat kalan bir süpürge. eğer çok tozluysa bununla başa çıkılmaz. bu daha çok günlük temiz tutmak için kullanılınca daha sağlıklı oluyor çünkü.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.