Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Şarjlı Süpürge kategorisindeki 4 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Faruk Doğukan Molla 16 May 2017 (9 Gün önce)
   daha önce pahalı makineler kullanıyordum ve sonuncusu artık bozulunca bunu denemeye karar verdim. daha iyi çıktı kullanımı ve çekim gücü. büyük elektrik süpürgesini bile kullanmaya gerek kalmıyor artık. aparatları da oldukça kullanışlı. keşke zamanında alsaymışım.
   Üye resmi
   Edis Yalmaç 09 Ara 2016 (167 Gün önce)
   çalışma sırasında gücünü dışarıya veriyor makine. kullanmaya başlamadan önce sadece arabanın dışarısında çalıştırıyorum ben birazcık bu sayede toz falan olmuyor. çekiş gücünde de gözle görülür bir artış oluyor şarjı tamken.
   Üye resmi
   Balın Baştepe 10 Ağu 2016 (288 Gün önce)
   kapalı hali küçücük yaa. bi de çok estetik duruyor. kullanımında yalnız bu kadar ergonomik olacağını düşünmemiştim. kullanım süresi sadece biraz daha uzun olabilirdi diye düşünüyorum. güçlü yine de kullanım süresine oranla.
   Üye resmi
   Arzucan Bulgur 10 Ağu 2016 (288 Gün önce)
   bunu aldıktan sonra ben normal süpürgeye artık ihtiyaç duymuyorum. hem temizliği daha basit hem de kablo yüzünden priz değiştirmek zorunda kalmıyorum sürekli. çekiş gücünden de çok memnunum ben. tasarımı itibariyle de heryerde çalışıyor. şık duran ve yormayan bir süpürge. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Abdulvahap Bayrakoğlu 10 Ağu 2016 (288 Gün önce)
   hem dikey olabiliyor hem de istediğinizde el süpürgesine dönüşüyor. tasarımını ben çok sevdim ve fiyatını da uygun gördüğüm için hemen aldım. uzun zamandır böyle bişeye ihtiyacım vardı zaten. çok iyi oldu mutfağa.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.