Şarjlı Süpürge kategorisindeki 60 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Torbasız
 • 15 Dakika
 • Siklon Hareketli

Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Ekin Ege Yamanoğlu 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
çekiş gücünü beğendim ben makinenin. bu yüzden kullanımını da beğendim açıkcası. yalnız biraz ağır bana göre. bu yüzden zorlanıyorum arada sırada.
Üye resmi
Edis Yalmaç 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
çalışma sırasında gücünü dışarıya veriyor makine. kullanmaya başlamadan önce sadece arabanın dışarısında çalıştırıyorum ben birazcık bu sayede toz falan olmuyor. çekiş gücünde de gözle görülür bir artış oluyor şarjı tamken.
Üye resmi
Aygün Bayram 10 Ağu 2016 (560 Gün önce)
kaliteli çekim gücüne sahip bir süpürge. tasarım olarak da çok güzel ve diğer makinelere göre bence fiyat olarak daha iyi. markasını da az çok duymuştum bu nedenle alırken tereddüte düşmedim.
Üye resmi
Ahmet Yasin Burak 10 Ağu 2016 (560 Gün önce)
çok kaliteli bir süpürge gerçekten. tasarımıyla bile kalitesini göstermeye yetiyor. değişik bir teknolojiye sahip. daha temiz bir çekiş sağlıyor bu sayede. ekipmanları özellikle çok kullanıçlı. tek kötü tarafı biraz gürültülü arkadaşlar. şarjı biraz fazla yapmak gerekiyor işi bitirdikten sonra. fakat ne olursa olsun diğer büyün şarjlı süpürgelere göre kat kat daha iyi.
Üye resmi
Abdullah Emirhan Caner 10 Ağu 2016 (560 Gün önce)
ilk defa kullanmama rağmen ben beğendim markayı. hem diğer markalara göre daha ucuz hem de tasarım olarak bence daha şık duruyor.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.