Şarjlı Süpürge kategorisindeki 61 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Toz Torbasız
 • 10 Dakika
 • 12V
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Toz Torbasız
 • 15 Dakika
 • Siklon Hareketli

Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Gencal Morgül 16 May 2017 (344 Gün önce)
normal süpürgeye ihtiyacım bile kalmıyor. şirkette kullanıyoruz. özellikle halıfleks kısımlarında çıkan toza inanamadık. insanı zorlamıyor ve ayrıca yormuyor kullanırken. biraz sesi yüksek geldi bana fakat kllanırken sorun olmuyor bizim için. görüp görebileceğiniz en ilginç süpürge tasarımı itibariyle. kullanımı açısından çok portatif bir süpürge.
Üye resmi
Engin Uğur Uşak 10 Ara 2016 (502 Gün önce)
daha önce black and decker kullandığım için ben tereddütsüz aldım bu şarjlı süpürgeyi de. kullanınca da zaten iyi ki vazgeçmemişim markadan dedim. ürün çok kullanışlı ayrıca incehesap da çok anlayışlı bir site. teşekkürler hızlı gönderi için.
Üye resmi
Gizemnur Uyu 09 Ara 2016 (502 Gün önce)
evde ve bazen eşim arabada kullanıyor. çok güçlü olduğunu söyleyebilirim. biraz gürültülü sadece. ama kesinlikle aldığınıza değiyor.
Üye resmi
Armağan Bilgiç 10 Ağu 2016 (623 Gün önce)
araç içine aldım ben. ucu döşemelere hasar vermeyen cinsten. çok farklı diğer el süpürgelerine göre bence. zaten inceleyecek olanlar hem fikir olacaklardır benimle. şarjı biraz uzun oluyor ve kısa sürede bitiyor bi bu canımı sıkıyor benim. onun dışında kuvvetli bir makine.
Üye resmi
Ahmet Yasin Burak 10 Ağu 2016 (623 Gün önce)
çok kaliteli bir süpürge gerçekten. tasarımıyla bile kalitesini göstermeye yetiyor. değişik bir teknolojiye sahip. daha temiz bir çekiş sağlıyor bu sayede. ekipmanları özellikle çok kullanıçlı. tek kötü tarafı biraz gürültülü arkadaşlar. şarjı biraz fazla yapmak gerekiyor işi bitirdikten sonra. fakat ne olursa olsun diğer büyün şarjlı süpürgelere göre kat kat daha iyi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.