Şarjlı Süpürge kategorisindeki 60 adet ürün listelenmektedir.

Filtreleri Temizle
Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.
3 Günde Kargo Ücretsiz Kargo
 • Torbasız
 • 15 Dakika
 • Siklon Hareketli

Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Abdullah Şener 16 May 2017 (281 Gün önce)
daha önce markayı hiç duymamıştım. internette denk gelince biraz araştırdım ve buradan satın aldım ben. 3 gün içerisinde geldi kargom. süpürge özellikle evde beslediğiniz canlı hayvanlar için çok iyi oluyor. kullanımı oldukça rahat ve emiş gücü yüksek makinenin.
Üye resmi
Ekin Ege Yamanoğlu 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
çekiş gücünü beğendim ben makinenin. bu yüzden kullanımını da beğendim açıkcası. yalnız biraz ağır bana göre. bu yüzden zorlanıyorum arada sırada.
Üye resmi
Azelya Yıldızdöken 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
beklediğim kadar iyi çıktı diyebilirim. bi kaç yorum okuduktan sonra aldım ben. resimdekinden daha iyi görünüyor diyebilirim. çabuk ulaştı elime. çok etkilendiğimi söyleyebilirim hatta kargolama hakkında. kullanımı çok basit temizlemek için. gücü etkileyici. bu kadar küçük bir makine nasıl bu kadar uzun süre temizleyebiliyor çok şaşırdım. kendi şarjı da kısa sürede doluyor.
Üye resmi
Büşra Gülin Zeybek 09 Ara 2016 (439 Gün önce)
kaliteli ve uzun ömürlü bir süpürge gerçekten. çekiş gücü güzel ve kullandığı teknoloji nedeniyle daha temiz oluyor etraf. ekipmanları çok kullanışlı özellikle. gürültüsüne yapacak bişey yok. bu güçteki makine bu kadar ses çıkartıyor normal olarak.
Üye resmi
Abdullatif Abzak 28 Eki 2015 (847 Gün önce)
emiş gücü harika bir süpürge. eğer arabanın içi aşırı kirlenmediyse rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. tavsiyem kullanmadan önce iç dış detaylı bi temizlettirin arabayı. sonra toz üflemeye başlıyor çünkü. cihazın sesi fazla değil bu iyi bi seçenek.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.