Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   Şarjlı Süpürge kategorisindeki 4 adet ürün listelenmektedir.

   Filtreleri Temizle
   Bu kategorideki tüm ürünler listelenmiştir.

   Şarjlı Süpürge ürünleri için yapılan bazı yorumlar

   Üye resmi
   Gencal Morgül 16 May 2017 (10 Gün önce)
   normal süpürgeye ihtiyacım bile kalmıyor. şirkette kullanıyoruz. özellikle halıfleks kısımlarında çıkan toza inanamadık. insanı zorlamıyor ve ayrıca yormuyor kullanırken. biraz sesi yüksek geldi bana fakat kllanırken sorun olmuyor bizim için. görüp görebileceğiniz en ilginç süpürge tasarımı itibariyle. kullanımı açısından çok portatif bir süpürge.
   Üye resmi
   Edis Yalmaç 09 Ara 2016 (168 Gün önce)
   çalışma sırasında gücünü dışarıya veriyor makine. kullanmaya başlamadan önce sadece arabanın dışarısında çalıştırıyorum ben birazcık bu sayede toz falan olmuyor. çekiş gücünde de gözle görülür bir artış oluyor şarjı tamken.
   Üye resmi
   Balın Baştepe 10 Ağu 2016 (289 Gün önce)
   kapalı hali küçücük yaa. bi de çok estetik duruyor. kullanımında yalnız bu kadar ergonomik olacağını düşünmemiştim. kullanım süresi sadece biraz daha uzun olabilirdi diye düşünüyorum. güçlü yine de kullanım süresine oranla.
   Üye resmi
   Arzucan Bulgur 10 Ağu 2016 (289 Gün önce)
   bunu aldıktan sonra ben normal süpürgeye artık ihtiyaç duymuyorum. hem temizliği daha basit hem de kablo yüzünden priz değiştirmek zorunda kalmıyorum sürekli. çekiş gücünden de çok memnunum ben. tasarımı itibariyle de heryerde çalışıyor. şık duran ve yormayan bir süpürge. ben tavsiye ederim.
   Üye resmi
   Abdullatif Abzak 28 Eki 2015 (576 Gün önce)
   emiş gücü harika bir süpürge. eğer arabanın içi aşırı kirlenmediyse rahatlıkla temizleyebiliyorsunuz. tavsiyem kullanmadan önce iç dış detaylı bi temizlettirin arabayı. sonra toz üflemeye başlıyor çünkü. cihazın sesi fazla değil bu iyi bi seçenek.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.