Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • Mikro USB
 • Beyaz
 • Android Apple
 • 2600 mAh
Yorum (4)

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Dirlik Öcal 17 May 2019 (92 Gün önce)
İlk çıktığı zaman almıştım onu bozana kadar bikaç sene kullandım şimdi yeni versiyona geçtim ben xiaomi her alanda başarılı ürünler ortaya koyuyor, düşünmeden alın derim zaten araştırırsanız çoğunluk benimle aynı fikirde
Üye resmi
Ayhan Yıldırım 26 Ağu 2017 (722 Gün önce)
Bu urunu cepte nasil tasiyorsunuz anlamadim bana gore sekli cok berbat agirligi yuksek amperinden dolayi normal alacak olanlarda buna gore degerlendirsin bence
Üye resmi
Gencal Özkök 27 Haz 2017 (782 Gün önce)
tam yolculuk tipi bu ya. hiç çantada yer kaplayan cinsten değil ve hızlı şarj oluyor. kısacası çok pratik bir şey olduğunu söyleyebilirim.
Üye resmi
Erişcan Sarıaltun 26 Haz 2017 (782 Gün önce)
o kadar gereksiz paralar veriliyor ki şu diğer markalara. hiç birisi yalnız tunçmatiğin sağladığı özellikleri ve gücü sağlayamıyor. bence kaçırmayın arkadaşlar.
Üye resmi
Çilem Akca 22 Haz 2016 (1151 Gün önce)
böyle renk seçeneği olması çok güzel açıkcası. kullanımı kolay fakat kablosu kısa gerçekten. yalnız içinde saklayabilmek için sanırım kısa olması şart. açılıp kapanması biraz beni zorluyor. cihazın durumunu gösteren led lambaların olması güzel. telefonumu 2 kez rahatlıkla dolduruyor. çantada taşıması kolay. ben çok memnun kaldım.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.