Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 13.000 mAh
 • Android
 • Mikro USB
 • Beyaz

Taşınabilir Şarj Cihazı ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Başat Balı 28 Haz 2017 (751 Gün önce)
hızlı şarj desteği en önemli argümandı benim için. gerçekten hızlıca dolduruyor ve 5200 mAh kapasite de günümüz telefonalarının çoğuna yeter diye düşünüyorum. tek kötü yanı kablosu çok uzun ve malzeme olarak biraz sert.
Üye resmi
Oktay Emir Orhon 24 May 2017 (786 Gün önce)
ara ara kullanıyorum ben bu şarj aletini çünkü çok ağır ya. yanımda rahatça taşıyamıyorum. zaten sanırım biraz daha kullanmazsam arızalanacak. şarj konusunda iyi fakat kullanılabilirlik konusunda o kadar da emin değilim.
Üye resmi
Akif Üskent 25 Ara 2016 (936 Gün önce)
rengini ben çok beğendim. almadan önce markası hakkında bi kaç şüphem vardı fakat kullandıktan sonra boşuna şüphelenmişim dedim. boyutu küçük gerçekten. şarj ederken yanan led lamlbaları ne kadar ömrünün kaldığını da gösteriyor.
Üye resmi
Berker Akarcalı 22 Haz 2016 (1121 Gün önce)
araştırdığım kadarıyla paketini açınca Mojue yazan bi kutu çıkıyormuş bazı alanların siparişlerinden fakat paniklemeyin hemen denilmiş o da sanırım ttece ait bir marka. zaten ben siparişim geldikten sonra da ttec olduğunu gördüm ve sorun yaşamadım şarjıyla ilgili. çok hızlı dolduruyor yalnız arkadaşlar. ben tavsiye ederim kesinlikle.
Üye resmi
Muzaffer Üzar 12 Mar 2016 (1224 Gün önce)
kullanımı basit bir şarj cihazı takınca direk çalışıyor. şarj kapasitesi olarak da yeterli iphone kullanıcısı olarak ben memnunum. zaten diğer öyle ekranlı pahalı şarj aletlerine de ihtiyacım yok. yalnız biraz yavaş şarj ediyor gibi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.