Seçtiğiniz kriterlere uyan 4 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • 1 KVA
 • Led Gösterge
 • Online
Bu ürün geçici olarak
temin edilememektedir
 • 1 KVA
 • LCD Gösterge
 • Online

UPS ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Kaan Buldan 09 Eyl 2015 (1526 Gün önce)
Öncesinde başka bir markanın UPS'lerini kullanıyordum. Evimdeki 1.5 senede miadını doldurdu. İşyerimdeki ise dijital göstergeli 1KVAlık bir modeliydi. Ve gösterge yüzünden daha ilk senesinde 3 kez teknik servis yüzü gördü. Bir de bu markayı deneyim bakalım diyerek eve bu modelinden aldım bakalım. UPS kalitesi kısa sürede anlaşılamadığından henüz kalitesi hakkında bir şey söyleyemeyeceğim. Fakat kargo hızlı ve sorunsuz bir şekilde elime ulaştı.
Üye resmi
Utku Çağdaş 24 Nis 2012 (2759 Gün önce)
INFORM GUARDIAN 1000AP KGK (AVR) 7-20dk (SİYAH)USB
bilgisyarda oyun oynarken, elektrikler gittiğinde yeniden baştan bölüm atlamak zorunda kalıyordum e birde elektriklerin gelmesini beklemek keyfimi kaçırıyordu. anlık gidip gelen elektrik ise bilgisayara eziyet. o yüzden güç kaynağı olmayan bilgisayar her zaman problemlidir bence. tavsiyemdir.
Üye resmi
Mehmet Namık Yeşiltaş 28 Tem 2011 (3030 Gün önce)
Merhaba, benim ikamet ettiğim yerde de sık sık kesinti oluyor.O yüzden bir tane Ups almam gerekli.Hangi marka ve ne gibi özelliklerde bir ürün seçmeliyim?
Üye resmi
Talha Boyalıklı 05 Mar 2011 (3175 Gün önce)
Fiyatına göre gayet yeterli bir UPS. 350 W Power Supply'lı bilgisayarımı ve 22" lcd monitörü 24 dk. kullandıktan sonra kritik pil uyarısı verdi. Bu tip UPS'lerin pil ömürleri yaklaşık 2 yıl olduğu için 2 yıl sonra değiştireceğinizi söyleyebilirim. Ama fiyat/performans açısından en ideal ürün.
Üye resmi
İsmail İ. 25 Eki 2010 (3306 Gün önce)
Phenom x4 955 ile kullanıyorum tam yükte 10 dakika civarı monitörle birlikte bilgisayarı kapatmak için yeterli süre. Şimdilik memnunum, elektrik gidince sesli uyarı veriyor tek kötü yanı aküsünden kötü gaz kokusu geliyor biraz, sürekli havalandırmalı bir odada olmalı
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.