Seçtiğiniz kriterlere uyan 1 adet bulundu.

Filtreleri Temizle
3 Gün İçinde Kargo Ücretsiz Kargo
 • 3000 VA
 • Led Gösterge
 • Line Interactive
Yorum (1)

UPS ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Özer Seçkin Ciddi 15 Eki 2016 (1041 Gün önce)
güç kaynağına ihtiyacım olduğunu farkettim çünkü bulunduğum bölgede sürekli elektrik kesintileri yaşıyorum son 1 aydır. cihaza zarar gelmesindense böyle bir şey almayı tercih ettim ben. fazla yer kaplamıyor ve çok şık duruyor. hantal değil. tavsiye ederim.
Üye resmi
Mahmut Kaçan 30 Ağu 2011 (2913 Gün önce)
hakikaten çok harika bir güç kaynağı elektrik yükselmesine karşı çok iyi elektrik düştüğünde de anında müdahale ediyor. çok iyi bir performansa sahip bu fiyata da incehesap.com dan daha ucuz bir yer göremezsiniz.
Üye resmi
Mustafa Sezgin 09 Şub 2011 (3115 Gün önce)
inform marka ürünleri kullananlar çok övüyor benimde aklımda kalmış bu ürünü almaya karar verdim denediktane sonra tekrar bi yorum yapmayı düşünüyorum.
Üye resmi
Özcan Kabadayı 12 Kas 2010 (3204 Gün önce)
INFORM GUARDIAN 600A KGK (AVR) 5-13 dk
bulundu bölgede sık elektrik kesintisi yaşayanlar için iyi bi kurtarıcı diyebilirim. ucuz ama işe yarar bir makina. herkese tavsiye ederim
Üye resmi
Orhan Yürük 07 Nis 2010 (3423 Gün önce)
iş yerine bu modeli alma sebebimiz ucuz ve şık durmasıydı. Yanlız dikkat edin biz bu 600A modelini yanlızca elektrikler kesildiğinde bilgisayarı kapamak için süre kazanalım ve ani kesintilerde veya voltaj düşmelerinde hardiskler yanmasın diye aldık. Eğer elektrik kesildiğinde bilgisayarınız ile saatlerce çalışmayı düşünüyorsanız bu model tabi ki yetersiz.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.