MSI H310M PRO-V PLUS Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666MHz mATX Gaming Anakart Genel Özellikler

MSI H310M PRO-V PLUS
 • Intel LGA 1151 soket: 8. Nesil Intel Core, Intel Pentium ve Celeron işlemcilere hazır
 • 2666MHz'e kadar DDR4 bellek desteği
 • Audio Boost - En iyi bileşenler kullanılarak optimize edilmiş oyun odaklı ses sistemi
 • Hata Teşhis LED’i: Hata teşhis LED’leri ile sorunun kaynağını hızla bulun
 • PCI-E Steel Armor: Ekran kartınızı bükülme elektromanyetik parazitlerden koruyun
 • X-Boost: X-Boost yazılımı, Optane, USB ve diğer depolama cihazlarını otomatik olarak algılayıp optimize ederek, performanslarını arttırır
 • Core Boost Teknolojisi: Çok çekirdekli işlemcilere destek vermek ve daha iyi performans sağlamak için MSI anakart, iyi yönlendirme ile güç optimizasyonu tasarımını birleştirir
Hayatınızı Kolaylaştırmak Bizim İşimiz MSI PRO serisi anakartların ana özelliği, güvenebileceğiniz kalite ile en üstün performans ve akıllı iş çözümlerini bir araya getirmektir. En talepkar profesyonellerin ihtiyaçlarını bile karşılayabilecek şekilde üretilen bu anakartlar her türlü PC ile uyumludur; hayatınızı kolaylaştırmak, işinizi son derece kararlı, güvenilir ve uzun ömürlü yüksek performansla desteklemek için tasarlanmıştır.

İçerik Oluşturucular ve Profesyoneller İçin Tasarlandı Intel Coffee Lake 6 çekirdekli işlemcilerin performansını maksimum seviyede kullanacak şekilde tasarlanmış olan bu anakart, oyun oynarken dünya standartlarında bir performans sunmaya hazır!

Profesyonel Ses Kalitesi Audio Boost ile mümkün olan en derin ses deneyimini yaşayın. MSI Audio Boost, kullandığı birinci sınıf ses bileşenleri ile en yüksek ses kalitesini sunar. Nefes kesici bir ses deneyimi ile oyunun kurallarını değiştiren dinamik ses sahnelerinin keyfini tadacaksınız.
 • LED İle Aydınlatılmış İzole Ses Devresi; Audio Boost, ses devrelerinin LED’le aydınlatılmış bir hat izole edilmesi sayesinde harici ses kartı gibi işlev görür. Daha az sinyal gürültüsü size daha temiz bir ses olarak geri döner. LED’ler ile aydınlatılmış hatlar, Hi-Fi ses ünitesini öne çıkarırken koruma da sağlar.
 • Birbirinden Ayrılmış Ses Katmanları; Sol ve sağ ses kanallarında eşit ve mükemmel ses elde etmek için ses devresinde ayrıştırılmış katmanlar kullanıldı.
 • De-Pop Gürültü Önleyici; Audio Boost, cihazlarınızı takıp çıkarırken veya PC’nizi açıp kapatırken duyduğunuz, ani ses yükselmesi ve ses patlaması gibi rahatsızlıklardan sizi korur.
 • Yeni Nesil Yüksek Çözünürlüklü Ses İşlemcisi; EMI korumalı yüksek kaliteli bir ses işlemcisi ile donatılmış olan Audio Boost en temiz ses kalitesini deneyimlemenizi sağlar.
 • Chemi-Con Ses Kapasitörleri; Ön panelde yer alan altın ses konnektörleri, stüdyo düzeyinde kulaklıklar için benzersiz akustik ve gerçekçilik ile kristal berraklığında ses deneyimi sağlar
 • 7.1 Surround Ses Jakları; Yüksek kaliteli altın kaplama ses konnektörleri ile mümkün olan en iyi sinyal çıkışını ve en az ses bozunumunu elde edersiniz.

Eşsiz Bellek Performansı MSI anakartlar oyun sisteminizdeki belleklerin çok daha hızlı ve kararlı çalışmasını sağlar.

Optimize Edilmiş Bellek Hatları MSI, sunduğu DDR4 Boost teknolojisi ile bellek hatlarını optimize ederek bellek devresini tamamen izole eder. Bu sayede mükemmel bir istikrar ve performansa ulaşan sisteminizin çökmesi konusunda endişelenmenize gerek kalmaz.
Üst Düzeyde İstikrar ve Uyumluluk Testi MSI, en zorlu şartlar altında testlerini gerçekleştirdiği popüler markaların belleklerinin sisteminizde her görevde istikrarlı çalışmasını prensip edinmiştir. Bellek iş ortaklarımız olan Corsair, Crucial, Kingston, G.Skill ve daha birçok marka bellek modüllerini ve konfigürasyonlarını optimize ederek hız aşırtma performansının iyileştirilmesini sağlar.
Extreme Memory Profile (XMP) Teknolojisi Sistem performansını arttırmak ve mükemmel kararlılıkta bir sistem oluşturmak için Click BIOS uygulamasından Intel Extreme Profile (XMP) özelliğini kolayca etkinleştirmeniz yeterli. Extreme Memory Profile teknolojisi ile en iyi belek hızı ve kararlılığına kolayca ulaşırsınız.

Sınır Tanımayan İnce Ayar İçin Dizayn Edildi Akıllı özelliklere sahip en iyi anakartlarla dolu bir geçmişe sahip olan bu anakartın en uç koşullarda bile en iyi performansı göstereceğine güvenebilirsiniz. İnce ayar ve hata giderme için parmaklarınızın ucunda sayısız araç bulunuyor. Bu sayede sisteminizi yepyeni performans seviyelerine ulaştırabilirsiniz.

Core Boost Teknolojisi Core Boost teknolojisi, MSI’nın birinci sınıf düzenini ve optimize edilmiş güç tasarımını birleştirerek pin-noktası hassasiyetinde CPU’ya daha hızlı ve bozulmamış akım iletimi sağlar. Sadece çok çekirdekli CPU'yu desteklemekle kalmıyor, aynı zamanda CPU'nuzun mükemmel performansa ulaşmasını sağlıyor.
Kısa Devre Koruması CPU ve diğer kritik bileşenleri olası bir kısa devre riskinden koruyun.
Hata Teşhis LED’leri MSI hata teşhis LED’leri bileşenlerinizi rahatça izlemenizi ve herhangi bir sorunla karşılaştığınızda probleme hangi bileşenin sebep olduğunu size göstererek, hızlı bir şekilde sorunu gidermenizi sağlar.
USB Cihazlarınızın Performansını Arttırın Sevdiğiniz oyunları, film ve müzikleri USB üzerinden transfer etmek hiç bu kadar hızlı olmamıştı! USB 3.1 üzerinde 5Gb/sn'ye kadar yıldırım hızında veri transferi gerçekleştirin!

Super Charger MSI Super Charger ile akıllı telefonunuz, tabletiniz veya taşınabilir konsolunuz için sıradan USB şarj cihazlarından daha fazla güç sağlayabilir, böylece PC'nizde oyun oynamadığınız zamanlarda cihazlarınızı şarj ederek duvar prizlerine olan ihtiyacı ortadan kaldırabilirsiniz.
Çift ESD Koruması MSI anakartlarda USB portlarında elektrostatik deşarj (ESD) koruması sağlayan entegre devreler bulunur. Böylece USB cihazlarınızı takıp çıkarırken statik elektrikten kaynaklanan hasarlar önlenir.

Üretkenliğinizi Geliştirecek Uygulamalar Kolay kullanımlı, performans arttırıcı uygulamalar geliştirmede yıllar süren deneyimin sonucunda size yalnızca en iyi kaliteye sahip uygulamalar sunuyoruz. Bu araçları anakartınızdan en iyi performansı almak ve oyunda zafer elde etmek için kullanabilirsiniz.

X-Boost; Depolama Performansınızı Arttırır Kolay kullanıma sahip olan bu benzersiz ve özel yazılım, sisteminize bağlı tüm depolama ve USB cihazları otomatik olarak algılayıp optimize ederek performanslarını arttırmanıza yardımcı olur. X-Boost, kullanıcıların SSD performansını optimize etmelerine, sistemin çalışma hızının artmasına ve veri yüklerken veya aktarırken zamandan tasarruf etmelerine yardımcı olur.

MSI Command Center MSI Command Center, anakartınızın sınırlarını zorlamanıza olanak tanıyan çok güçlü bir yazılımdır. Algısal ve basit arayüzü ile kullanıcıların sistem kararlılığını arttırmak için ihtiyaç duydukları ayarlara kolayca ulaşmalarını ve sistem kararlılığını arttırmalarını sağlar.

MSI Live Update MSI Live Update, sisteminizi en yeni BIOS ve sürücülerle güncelleyebileceğiniz faydalı ve güçlü bir uygulamadır. Sürücünün, BIOS’un ve yazılımın en son sürümünü otomatik olarak indirip yükleyeceğinden, dikkatiniz dağılmadan oyunlara ve işinize daha fazla odaklanabilirsiniz.

"... herhangi bir anakartta bulunan en iyi güncelleme paketi."
- Anandtech
SSD Hızı Yeterli Değil mi? MSI RAMDisk’i Deneyin MSI anakart, sistem belleğinden sanal sürücü oluşturmanıza olanak tanıyan RAMDisk yazılımı ile birlikte gelir. RAMDisk ile sistem belleğinizin bir kısmını sanal sürücü olarak kullanabilir, modern SSD disklerden bile 25 kat daha yüksek veri hızlarına şahit olabilirsiniz. İsterseniz tüm bir oyun görüntüsünü yükleyebilir, tarayıcınızı hızlandırabilir veya sayfa dosyasını kaydederek sistem performansını inanılmaz seviyelere ulaştırabilirsiniz! RAMDisk gereksiz okuma-yazma işlemlerini ortadan kaldırdığı için bu sayede SSD diskinizin ömrünü de uzatabilirsiniz.

• Sistem performansını arttırın, SATA SSD’lerden 25 kat daha hızlı
• Oyunları, uygulamaları ve tarayıcıları hızlandırın
SSD ömrünü uzatın

Fast Boot İşletim sistemini UEFI Fast Boot desteğine sahip işletim sistemi ile sisteminizin başlaması için artık beklemeniz gerekmiyor! MSI Fast Boot’u etkinleştirmeniz yeterli, bu sayede sisteminiz yıldırım hızında açılır. Ayrıca Go2BIOS düğmesi ile PC’nizin açılır açılmaz BIOS ortamına geçişi sağlanır.

Go2BIOS Düğmesi
Artık BIOS ayarlarına ulaşmak DEL/F2 tuşlarına basmanıza gerek yok. MSI Fast Boot uygulamasına eklediğimiz GO2BIOS düğmesi ile doğrudan BIOS ortamına ulaşırsınız.

MSI Özelleştirilmiş CPU-Z MSI, CPUID ile birlikte çalışarak özelleştirilmiş bir CPU-Z geliştirdi. CPU-Z ile CPU hızı, bellek hız ve zamanlamaları, anakart BIOS sürümü gibi sisteminizin önemli bileşenleri hakkında temel bilgilere ulaşabilirsiniz.

Kullanıcı Dostu BIOS BIOS’umuz en güncel seçenekleri içerir ve herkesin kolayca kullanması için uygundur. CLICK BIOS 5’in kapsamlı özellikleri, size güvenilir ve maksimum performansı sunmak için sisteminizi en optimum ayarlara getirmenizi sağlar.
Flash BIOS Anakartınızın BIOS’unu güncellemek artık bir kabus olmaktan çıkıyor. MSI 300 serisi tüm anakartlarda, Flash BIOS menüsüne kolaylıkla erişebilirsiniz. Sadece CTRL+F5 tuşlarına tek bir dokunuşla anakartınızın BIOS’unu güncelleyebilirsiniz.
Hardware Monitor İle Fan Kontrolü Hardware Monitor, Total Fan üzerinden sisteminizin denetimini sağlamanıza ve önemli sistem özelliklerine basit bir grafik arayüzü ile erişmenize olanak tanır. CPU ve anakartın sıcaklığını izleyip ayarlayabilirsiniz. Sıcaklık değiştikçe, sistem fan hızını otomatik olarak ayarlayacaktır.

Secure Erase+ İle SSD’niz Yeni Gibi Hızlı Kullandığınız SSD’ler, uzun süre boyunca çalıştığında ve üzerine daha fazla veri yazıldıkça zamanla performans kaybına uğrarlar. Okuma / yazma hızları düşen ve erişim süreleri artan SSD, sisteminizin yavaşlamasına sebep olur. Optimize edilmiş bir biçimlendirme algoritması kullanan Secure Erase+ uygulaması ile SSD’nizi fabrika ayarlarına döndürebilirsiniz. Maksimum hıza ulaşan SSD’niz ile sisteminiz yepyeni olur.

Arka Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x PS/2 klavy/mouse
 • 1 x VGA
 • 2 x USB 3.1 Gen1
 • 1 x LAN
 • 3 x HD ses jakı
 • 4 x USB 2.0
Dahili Giriş/Çıkış Portları
 • 1 x 24-pin ATX Güç Bağlantısı
 • 1 x 8-pin ATX 12V Güç Bağlantısı
 • 4 x SATA 6Gb/s port
 • 1 x USB 3.1 Gen1 bağlantısı (ek 2 USB 3.1 Gen1 bağlantı noktasını destekler)
 • 1 x USB 2.0 bağlantısı (ek 2 USB 2.0 bağlantı noktasını destekler)
 • 1 x 4-pin CPU fan bağlantısı
 • 1 x 4-pin sistem fanı bağlantısı
 • 2 x sistem paneli bağlantısı
 • 1 x ön panel ses bağlantısı
 • 1 x seri bağlantısı
 • 1 x TPM modül bağlantısı
 • 1 x kasa açılış uyarısı
 • 1 x clear CMOS jumper
 • 4 x debug LED (Hata Teşhis LED'i)
Teknik Özellikler
İşlemci 8. Nesil Intel Core, Intel Pentium Gold ve Celeron
Soket LGA 1151
Yonga Seti Intel H310
Bellek 2 x DIMM, Max. 32GB, DDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz, Çift kanallı bellek mimarisi, ECC olmayan, Arabelleksiz Bellek, Intel Extreme Memory Profile (XMP) desteği
Genişleme Yuvaları 1 x PCIe 3.0 x16 slot, 2 x PCIe 2.0 x1 slot
Grafik 1 x VGA, maksimum çözünürlük desteği: [email protected], [email protected], [email protected]
Depolama Intel H310 yonga seti: 4 SATA 6Gb/s port
USB Intel H310 chipset: 4 x USB 3.1 Gen1 (SuperSpeed ​​USB) port (2 x Type-A arka panelde, 2 adet dahili konnektör), 6 x USB 2.0 (High-speed USB) port (4 adet arka panelde, 2 adet dahili konnektör)
Ses Realtek ALC887 Codec, 7.1-channel high-quality sound
LAN 1 x RTL8111H Gigabit
Form Faktörü m-ATX, 22.6 x 18.5 cm (8.9inç x 7.3 inç)
Montaj 6 Montaj Deliği

MSI H310M PRO-V PLUS Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart Özellikleri

 • İşlemci ModeliIntel
 • İşlemci Desteği8. Nesil Intel Core / Intel Pentium Gold / Intel Celeron
 • YongasetiIntel H310
 • Soket Yapısı1151
 • Ram TipiDDR4 2666/ 2400/ 2133 MHz
 • Ram Kapasitesi32GB
 • SATA4x SATA3
 • RAIDYok
 • M.2Yok
 • PCI-E Slot1 x PCIe 3.0 x16, 2 x PCIe 2.0 x1
 • Ethernet (LAN)1 x RTL8111H Gigabit LAN
 • HDMIYok
 • USB2 x USB 3.1 Gen1 Type-A, 4 x USB 2.0
 • Overclock Yok
 • Wi-Fi Yok
 • Kasa YapısımATX
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 265,17 TL 530,33 TL +0
 • 178,41 TL 535,23 TL +0
 • 135,06 TL 540,22 TL +0
 • 109,05 TL 545,25 TL +0
 • 91,74 TL 550,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 262,84 TL 525,68 TL +0
 • 176,31 TL 528,92 TL +0
 • 133,12 TL 532,47 TL +0
 • 107,16 TL 535,79 TL +0
 • 89,91 TL 539,43 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 264,89 TL 529,79 TL +0
 • 178,23 TL 534,68 TL +0
 • 134,91 TL 539,66 TL +0
 • 108,93 TL 544,67 TL +0
 • 91,64 TL 549,84 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 265,47 TL 530,93 TL +0
 • 178,71 TL 536,12 TL +0
 • 135,35 TL 541,41 TL +0
 • 109,36 TL 546,81 TL +0
 • 92,05 TL 552,31 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 105,47 TL 527,35 TL +3
 • 88,61 TL 531,64 TL +3
 • 134,00 TL 536,01 TL +0
 • 108,09 TL 540,45 TL +0
 • 90,83 TL 544,96 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 265,33 TL 530,66 TL +0
 • 178,61 TL 535,84 TL +0
 • 135,28 TL 541,13 TL +0
 • 109,30 TL 546,52 TL +0
 • 92,00 TL 552,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 265,33 TL 530,66 TL +0
 • 178,61 TL 535,84 TL +0
 • 135,28 TL 541,13 TL +0
 • 109,30 TL 546,52 TL +0
 • 92,00 TL 552,02 TL +0
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 263,65 TL 527,30 TL +0
 • 177,03 TL 531,10 TL +0
 • 133,74 TL 534,95 TL +0
 • 107,66 TL 538,30 TL +0
 • 90,28 TL 541,70 TL +0
 
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
Taksit Tutarı Toplam Tutar
 • 515,70 TL 515,70 TL +0
 • 263,84 TL 527,67 TL +0
 • 177,23 TL 531,70 TL +0
 • 133,93 TL 535,73 TL +0
 • 107,97 TL 539,83 TL +0
 • 90,65 TL 543,93 TL +0
515,70 TL Havale, EFT ödeme
incehesap.com’dan yaptığınız alışverişlerin ödemesini kredi kartı, banka kartı, sanal kart, Havale ve EFT ile gerçekleştirebilirsiniz. Kapıda ödeme yöntemi şu an için kullanılmamaktadır.
MSI H310M PRO-V PLUS Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
Puan Ortalaması 5,0
Bu ürüne verilmiş puanlar

MSI H310M PRO-V PLUS Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart

Yorum Yap
Üye resmi
Ürüne Puan Verin
GİRİŞ YAPINIZ
FACEBOOK İLE BAĞLAN
5

GAMİNG GECESİ 350 TL YE ALDIM BİOS GÜNCEL GELMEZ DİYE KORKTUM FAKAT BİOS GÜNCEL GELDİ DİREK İ3 9100F İŞLEMCİ İLE ÇALIŞTI BEDAVAYA KART VERİYOR ADAMLAR ÜRÜNLER 3 GÜN SONRA VERİLDİ AMA JİLET GİBİ GELDİLER HERŞEY ÇOK GÜZELDİ BEN GÜVENDİM SİTEYE ARKADAŞLAR UMARIM FAYDASI OLUR YORUMUN AKLINIZDAKİ SORULAR GİDER BEN ÇOK TEDİRGİN OLDUM AMA MUTLU SON :) KALIN SAĞLICAKLA
Üye resmi
Hamit Kaya 15 Haz 2020

Arkadaşlar çok kaliteli bir anakart, MSI bu işi gayet iyi biliyor. Fiyatına göre anakartın bileşenleri çok kaliteli. Tavsiye ederim.
Üye resmi
Deniz Seğmen 14 Haz 2020

K serisi bir işlemciniz yoksa en iyi fiyat/performans oranına sahip seçenek bu anakart. Fiyatı uygun, özellikleri iyi ve sorunsuz çalışıyor. MSI kalitesine güvenerek aldım ve dertsiz sorunsuz kullanıyorum.

incehesap.com 2008 yılında kurucularımızın teknolojik ürünlerde ismi bilinen firmaların keyfi zamlarına, fiyat politikalarına ve bu sektörde oluşturdukları tekele karşı gelmek için kurdukları bir hayal ile serüvenine başladı.

Kuruluşundan bugüne kadar, elektronik ürünleri olabildiğince uygun fiyata sağlayabilmek için reklam yapmadı, mağaza açmadı ve asla abartılı fiyat etiketleri kullanmadı. Yıllar içinde bir çok dünya markası, yüzlerce uzman personel ve yüzbinlerce teknoloji tüketicisinin dahil olduğu serüven bir tık öteye taşındı.

Yani;
incehesap.com teknolojik ürünlerde uygun fiyat, kaliteli hizmet, hızlı ve güvenilir alışveriş politikası ile çalışan uzman personelin müşteri memnuniyetini üst seviyede tutması üzerine organize edildi.

Bu serüvenin içinde ziyaretçilerimize geniş ürün yelpazesinden, vakit kaybettirecek detaylarla uğraşmadan keyifle alışveriş yapmak ve istedikleri ürünleri hak ettiği fiyata almanın huzurunu yaşamak kaldı.

Biz incehesap.com olarak sadece teknolojik ürün sağlamıyor aynı zamanda hayallerimizi paylaşıyoruz. Bu nedenle bizi tercih eden her bir kişinin abartılı fiyatlara karşı duruşumuzu ve hayallerimizi desteklediğini biliyoruz.

Yorulmadan, azimle ve asla pes etmeden ilerlediğimiz bu yolda bize destek verdiğiniz ve bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

incehesap.com
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya
   MSI H310M PRO-V PLUS Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   MSI H310M PRO-V PLUS Intel H310 Soket 1151 DDR4 2666 Mhz mATX Gaming (Oyuncu) Anakart
   Ürün geçici olarak temin edilememektedir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.