Seçtiğiniz kriterlere uyan 11 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Notebook ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Bedirhan Birgin 08 Ara 2017 (8 Gün önce)
Ürün gayet güzel, 4GB ram herhangi bir kasma donma yapmıyor, fanları ayrıca beğendim ısınma sorunu hiç yaşamadım. bunlar dışında hafif olması hoşuma gitti.
Üye resmi
Abdurrahman Atmaca 21 Ağu 2017 (117 Gün önce)
güzel bi ürün ama içinde işletim sistemi yok sizin kurmanız ya da kurdurmanız gerekecek haberiniz olsun.
Üye resmi
Begim Varlı 06 Haz 2017 (194 Gün önce)
ssd diskin farkını şimdi anlıyorum. fiyatı bu performansa göre çok güzel. zaten daha önce de Hp kullandığım için kalitesinden şüphem yoktu alırken. klavyenin biraz kalitesiz hissiyatı var sadece. o da rahat kullanmak için hafif malzemeden yapıldığından oluyor sanırım. yalnız fiyatına göre yine Hp yapacağını yapmış performans olarak. tavsiye ederim ben.
Üye resmi
Gencal Morgül 23 May 2017 (208 Gün önce)
bi kere pahalı ve bi o kadar da kaliteli bir bilgisayar olduğu için ve performansının hakkını verebilen bir bilgisayar olduğu için aldıktan sonra parayı falan düşünmüyorsunuz. bütçesi iyi olan arkadaşlara ben kesinlikle tavsiye ederim.
Üye resmi
Arif Furkan Küskü 22 May 2017 (208 Gün önce)
uzun süre almak için beklemiştim bilgisayarı ama sonunda değdi aldığıma. performansı mükemmel ve harika bir ses kalitesi var bilgisayarın. bunun yanı sıra video kalitesi ve ekranın berraklığı 4k desteği beni mest etti arkadaşlar. evet biraz bütçeye göre pahalı kaçabiliyor fakat alınca ömürlük gibi oluyor. bir tek ben sırt çantasını beğenmedim biraz adi kalmış gibi.
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.