Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet bulundu.

Filtreleri Temizle

Web Kamera ürünleri için yapılan bazı yorumlar

Üye resmi
Büşra Hilal Yelegen 25 Şub 2016 (1303 Gün önce)
kameranın yüklenmesi ve bilgisayara tanıtılması gerçekten basit.kolayca istediğim yöne doğru çevirebilmek güzel oluyor. görüntü kalitesini ben beğendim. video kalitesi de piayasadaki kameralara göre çok daha iyi. beraberinde gelen yazılım biraz kötü yalnız. bir de şikayet ettiğim şeylerden birisi bazen kamera bilgisayarın poziysonundan dolayı kendiliğinden sağa sola dönebiliyor.
Üye resmi
Hanife Duygu Aksoy 28 Nis 2015 (1605 Gün önce)
kurulumuyla uğraşmak zorunda kalmadım. skype ile bu kadar net görüntüde görüşmeler yapabilmek güzel bi duyguymuş :) fotoğraf çekmek de gayet başarılı oluyor. tasarımı da çok güzel özellikle her açıya dönebilmesi benim için önemli olan bi özellik. fiyatı da diğer yüksek çözünürlüklü kameralara göre uygun.
Üye resmi
Eyyüp Seçen 02 Tem 2010 (3366 Gün önce)
bu webcamı kesinlikle webcam alacaklara tavsiye ediyorum toptan fiyatına satıyor neredeyse incehesap.com kamerayı gece ve gündüz denedim neredeyse görüntüde hiç parazitlenme yok geceleri. ışığı arkanıza almamaya çalışın kullanırken geceleride aynı netlikte kullanırsınız. diğer webcamlarla kıyaslandığında gerçekten çok büyük fark var netlikte. sağlam ve kullanışlı bir ürün.
Üye resmi
Murat Kangal 05 Oca 2010 (3544 Gün önce)
Fiyatının uygun olmasıyla görüntü kalitesi ters orantılı gerçek görüntü gerçek kalite bir kaç kamera daha almıştım fakat en iyisi bu olduğunun ben farkına vardım arkadaşlar
  Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.