Kargo Süresi ve Ücretlendirme

Kargo Ücreti Ne Kadar?

300 ₺ ve üzerindeki siparişlerinizde kargo ücretsizdir.
300 ₺ altındaki siparişlerde kargo bedeli 29,90 ₺'dir.

Ürünüm Ne Zaman Kargoya Verilir?

Sitemizden saat 16:00’a kadar satın almış olduğunuz hızlı kargo ibareli ürünler sırası ile hızlı kargoya verilir. Hızlı kargo ibaresi olmayan ürünler, ürün detayında belirtilen gün (3-5 iş günü) içinde temin edilerek kargoya verilir.

Kargom Ne Zaman Gelir?

Kargoya teslim edilen siparişler, İstanbul içi ortalama 1 iş günü, İstanbul dışı ise ortalama 3 iş günü içerisinde teslim edilir. Kargo teslim süresi bulunduğunuz il ve ilçeye göre değişebilir.

Ürünüm Farklı Bir İsme ve Adrese Teslim Edilir Mi?

Gönderiler verilen adrese iletilir. Alıcının adreste olmaması durumunda birinci dereceden yakınına kimlik kontrolü ile teslimat yapılabilir.

Ürünü Kargo Şubesinden Teslim Alabilir Miyim?

Kargo şubesinden ürün teslimatı yapılamaz.

Faturam Nasıl İletilir?

Faturalarız, siparişinizle birlikte ve e-fatura olarak üyeliğinizde yer alan kayıtlı olan e-posta adresine gönderilmektedir.

Arızalı Ürünleri Size Nasıl Gönderirim?

Arızalı ürünler tarafımıza Anlaşmalı Kargo ile gönderilmesi hâlinde kargo ücreti talep edilmez. Aksi hâlde ücret göndericiye aittir. Ücretsiz gönderim için kargo anlaşma kodu üyeliğiniz üzerinden arıza talebi oluşturduğunuz sırada sistem tarafından iletilmektedir.

Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Siparişler kargoya verildikten 1 gün sonra kargo takip maili gönderilir. Siparişin kargoya verildiği gün SMS ile bilgilendirilirsiniz,. Ayrıca üyelik panelinizden “Siparişlerim” bölümünden “Kargom Nerede“ linkine tıklayarak kargo takibini yapabilirsiniz.