Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   İncehesap'ta Masterpass ile Ödeme Ayrıcalığı Sizleri Bekliyor!

   GÜVENLİ ÖDEMENİN DİJİTAL HÂLİ
   Masterpass™ ile tek tıkla ödeme incehesap.com'da!

   MasterPass™ Nedir, Nasıl Çalışır?

   • Masterpass kart bilgilerinizi Mastercard® altyapısı içinde güvenli bir şekilde saklayarak Masterpass logosu gördüğünüz işyerlerinde tek tıkla hızlı ve kolay bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir dijital ödeme çözümüdür.
   • Masterpass bir kullanıcı adı ve şifre belirleyerek kaydolduğunuz bir cep telefonu uygulaması değildir. Masterpass logosu gördüğünüz üye işyerlerinde, üye işyerinin ödeme altyapısının içine entegre olmuş biçimde çalışır.
   • Masterpass ile internete bağlı tüm çevrimiçi cihazlar aracılığı ile alışveriş yaparken ödemelerinizi kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Üstelik, kart bilgilerinizi bir kez kaydettiğiniz zaman, kart bilgilerinizi tekrar tekrar girmeden Masterpass üyesi tüm iş yerlerinde alışverişlerinizi tek tıkla tamamlayabilirsiniz.

   Masterpass’e Nasıl Üye Olunur?

   Masterpass’e iki farklı yöntem ile kaydolabilirsiniz:
   • Masterpass Türkiye web-sitesi üzerinden kart bilgilerinizi kaydederek (www.masterpassturkiye.com)
   • Masterpass logosunu gördüğünüz üye işyerlerine ait web-sitesi, mobil web-sitesi, mobil uygulamalar üzerinde, kredi ve/veya banka kartı ile ödeme adımına geldiğinizde, ”Kartımı Masterpass’e kaydet” kutucuğunu işaretleyerek.

   Masterpass kullanıcı adınız kayıt esnasında verdiğiniz cep telefonu numaranızdır. Ödeme esnasında yapılan kayıt işlemi sonrasında Masterpass hesap şifreniz, kayıt için kullandığınız cep telefonuna kısa mesaj olarak gönderilecektir.

   Masterpass Ücretli Bir Hizmet Midir?

   Masterpass kart kullanıcıları için ücretsiz bir hizmettir.

   MasterPass™ Neden Güvenlidir?

   • MasterPass™, MasterCard’ın uzmanlaştığı ve dünyaca kabul görmüş güvenlik prensipleriyle çalışır.
   • Kullanıcılara ait kart bilgileri, banka tarafından kart sahibinin bankası tarafından onaylanmış telefon numarasına yollanan tek kullanımlık şifre ile doğrulanarak MasterCard altyapısıyla saklanır.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.