Hakkımızda Ne Dediler?

Ticari hayatına 1999 yılında merhaba diyen incehesap.com ekibini bugüne kadar bilişim sektöründe gösterdiği başarılı çalışmalar için tebrik ederim. Tüketicilerin ihtiyaç duyduğu müşteri odaklı hizmeti en iyi şekilde devam ettireceklerine inandığım ekibin başarılarının devamını diliyorum.

Cem Solok

AMD İş Geliştirme Müdürü

1999 yılından itibaren, Türkiye Bilişim sektöründe yürüttüğünüz ilkeli/güvenilir/kaliteli ticaretinizi, yine sektörün ihtiyaçları doğrultusunda yayına aldığınız incehesap.com e-ticaret sitenizde de başarıyla icra ettiğinizi mutluluk ve takdirle gözlemliyoruz. Özellikle oyuncuların ilk tercihi MSI GAMING ürünlerini, teknoloji ve yenilik meraklısı üst seviye son kullanıcılarla buluşturmak misyonumuzda, ürünlerimizin hakkettiği ilgili ve özverili çözüm ortaklığınızdaki başarılarınızın devamını diliyoruz.

Cemil Zenginel

MSI Ülke Müdürü

1999 yılından itibaren bilişim sektörün deki faaliyetlerini, değişen sektör ihtiyaçları ve dinamiklerine göre yenileyen, geliştiren yapısıyla katma değer sağlayan bir firma olmaya devam ediyor. Online pazarının son kullanıcı tarafındaki en önemli kriterlerinden olan, güvenilirliği ön planda tutan, zengin ürün gamı ve düzgün hizmet anlayışı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan incehesap.com, önümüzdeki yıllarda da başarılarını artırarak sektörde söz sahibi olmaya devam edecektir. İşbirliğimizin artarak devam edeceğine inanıyorum.

Mustafa Gümüş

Philips Türkiye Satış Müdürü

Arkasında 20 yıla yaklaşan bir tecrübe bulunan incehesap.com, e-ticaret’te sunduğu yüksek hizmet kalitesi, hızı ve güvenilirliği ile kısa sürede bilişim sektörünün önemli oyuncularından biri oldu. Bundan sonra da yenilikçi ve müşteri odaklı anlayışı ile başarılarını artıracağına eminiz.

Arkın Balıkçıoğlu

Western Digital Ülke Müdürü

Online pazarın hala hakkettiği noktada olmadığını düşünürsek incehesap bu pazarı büyütmek için yatırımlarına son hızla devam ediyor. Sitenin kullanıcı dostu olması, en yeni ürünleri en hızlı şekilde kullanıcıya sunması, rekabetçi fiyatlarıyla başarılı bulduğumuz ve bizim de güvenle alışveriş yaptığımız bir site.

İlknur Baydak

Seagate Kıdemli Ülke Müdürü

Uzun suredir yakın bir şekilde çalıştığımız incehesap.com tüm Kingston ürünlerinin uygun fiyata bulunabileceği bir site. Bence en önemli özelliği yeni çıkan ürünlerimizin İncehesap’ta hızla açılıp satışa sunulması. Böylece son kullanıcılar en son teknolojiye uygun fiyatla hızlıca ulaşabiliyorlar. Urun açıklamaları ve teknik özelliklerin zengin içerikle sunulmasıyla son kullanıcılar için referans bir platform haline gelmiştir.

Sami Ayhan

Kingston Türkiye Ülke Müdürü

Uzun yıllardır teknoloji sektörümüzde, İlkeli, katma değer üreten, güvenilir, kaliteli hizmet, uygun fiyat ve müşterilerine çözümler sunan incehesap ailesini tebrik ediyor, başarılarının devamını diliyorum. Tüm bunları müşterilerine sunmak için, çok sıkı çalışan, her yıl bir önceki yıla göre kendilerini geliştiren bir ekibin başarı hikayesidir, incehesap...

Ergin Yavuzol

BenQ Ülke Satış Müdürü

Uzun yıllardır bilişim sektöründeki duruşu, bilgi ve tecrübesi ile gücünü online satış kanalında iyi bir şekilde gösteren incehesap.com‘un, önümüzdeki süreçte daha da iyi bir konuma geleceğini umuyor, incehesap.com yönetimi ve ekibini bu başarılarından dolayı tebrik ediyorum.

Volkan Binzet

Baymak Ürün Müdürü (2016- 2019)

Bilişim sektöründe fark yaratan çözümleri ile önemli bir iş ortağımız olarak nitelendirmekten gurur duyduğumuz incehesap.com ekibi ile uzun yıllardır, ticari ilkelerinden ödün vermeden, son kullanıcılar ve tüm paydaşlarına güven duygusuna endeksli pozitif yaklaşımları ile oldukça başarılı projelere birlikte imza atmanın gurur ve heyecanını yaşıyoruz. E-ticaret sektörünün yıldız firması olma yolunda başarılı çalışmalarının devam edeceğine inancımız tamdır. Sevgi ve Saygılarımla

M. Önder Şengür

Viewsonic Türkiye Satış Müdürü

Ülkemizde Son 5 yıldır E-ticaret hacmi genişlemekte ve müşteri memnuniyeti açısından değer kazanmaktadır, Kurulduğu yıldan bugüne kadar Bilişim sektöründe birçok başarıya imza atan incehesap.com web sitesi üzerinden sağlayacağı hizmetle hem ürün çeşitliliği hem de müşteri memnuniyeti açısından adından söz ettireceğine eminiz. Değerli iş ortağımız ve çalışanlarına başarılar dileriz.

Savcı Almaç

Sunny Satış Pazarlama Direktörü

1999 yılından itibaren bilişim sektöründe başarılı, ilkeli ve sektöre değer katan çözümler üreten şirketinize ait online satış siteniz incehesap.com yönetim ve ekibine başarılar dileriz.

Savaş Yalçın

Acer Türkiye İş Geliştirme Müdürü

1999 yılından itibaren, potansiyel müşterileri alıcılar haline getiren, etkili bir ”alışveriş deneyimine yönelik" ürünler ve hizmetler sunan, müşterilerine özel sürekli katma değer yaratma misyonu ile çalışan incehesap.com ailesine başarılar dileriz. Değişimin ve kalitenin temel belirleyici olduğu günümüz iş dünyasında incehesap.com ile güvenilir bir iş ortağı olmaya devam edeceğiz.

Ahmet Fazıl Torun

Tenda Ülke Müdürü

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımızdan Takip Edin