Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır

   MSI Z390 Cashback Koşulları

   Promosyon tarihleri: 06.05.2020 - 06.06.2020
   Talep süresi: 06.06.2020 - 20.07.2020

   Promosyon Koşulları

   Güncelleme tarihi: 8:18 ÖÖ / 19-May-2020

   1. Bu kampanya, 18 yaşından büyük ve Tablo 3 üzerinde belirtilen bölgelerde yaşayan ve o ülkenin para biriminde bir banka hesabı bulunduran kişiler için geçerlidir.
   2. Bu promosyonun hüküm ve koşulları gereği, Tablo1 ve 2 üzerinde belirtilen Anakartlardan biri ile CPU’lardan birinin aynı anda alınması, tek fatura üzerinde gösterilmesi gerekmektedir.
   3. Yukarıdaki maddeyi yerine getiren katılımcıların, satın alınan modellere göre değişen miktarlarda para iadesi ödüllerini kazanmaya hakları doğacaktır.
   4. Promosyon döneminde, Anakart ve CPU’ya ek olarak, Tablo 2 üzerinden belirtilen Kasa modellerinden birini de yine aynı faturada satın alarak “Üçlü Kombo Set” oluşturan katılımcılarımız daha yüksek miktarda para iadesi ödülü kazanma hakkına sahip olacaklar.
   5. Promosyon Dönemi, 6 Mayıs 2020 (yerel saatle 00.01) ile 6 Haziran 2020 (yerel saatle 23.59) arasındadır. Bu zaman aralığı dışında yapılan satın alımlar geçersiz sayılacaktır.
   6. Kampanya hüküm ve koşullarına uygun satın alımlarını yapıp, geçerli bir şekilde başvuruları tamamlamış katılımcıların para iadeleri, Tablo 1 ve 2'de gösterilen Euro cinsinden tutarlara eşdeğer yerel para biriminde, başvuru sırasında belirtilen banka hesaplarına yatırılacaktır.

   Ülkelerin ve ilgili para birimlerinin listesi.

   8. Bu promosyondan yararlanabilmek için Tablo 1 ve 2 üzerinde belirtilen kampanyalı modellerin, Tablo 3 üzerinde listelenmiş yetkili satıcılardan satın alınmış olması gerekmektedir.

   Tablo 1 - İkili Kombo (MB + CPU)

   Tablo 2 - Üçlü Kombo (MB + CPU+Kılıf)

   Tablo 3 - Bölgeler ve Katılımcı Perakendeciler

   9. Promosyon döneminde, belirtilen koşullara uygun satın alımlarını tamamlamış katılımcılar, 06 Haziran 2020 (00:01) ile 20 Temmuz 2020 (00:01) tarihleri arasında aşağıdaki sayfayı ziyaret ederek başvurularını yapabilirler. Satın alma tarihi, yani fatura tarihi birinci gün olarak kabul edilir ve talepler bu tarihten en az 30 sonra girilmelidir. Talep girilirken istenilen belge ve bilgiler eksiksiz bir şekilde temin edilmelidir. https://z390-cashback.msi-promotion.com/tr/customer-apply-for-promotion/?country_promotion=61
   10. Katılımcılar, talebin gönderilmesi ve onaylanmasından sonra 10 iş günü içinde talebin onaylandığını teyit eden bir e-posta alacaklardır (“Talep Onayı”).
   11. Katılımcılar, satın alınan kampanyalı ürün ve fatura sayısından bağımsız olarak en fazla bir talepte bulunabilirler.
   12. Katılımcı tarafından eksik bilgi veya geçersiz fatura nedeniyle başarısız bir başvuru gönderilirse, katılımcıya bir bildirim e-postası ile, gerekli belgelerin 31 Temmuz tarihine kadar gönderilmesi için süre tanınır. Söz konusu süre içerisinde herhangi bir yanıt alınamazsa başvuru geçersiz kabul edilir. Bu durumda katılımcı para iadesine hak kazanamaz.
   13. Katılımcı, başvuruda belirtmiş olduğu banka hesabına havalenin gerçekleşeceğine dair bir e-posta ile bilgilendirilir. Ödeme, başvuru onayının ardından 30 gün içerisinde katılımcı tarafından sisteme girilen banka hesabına havale yoluyla yapılacaktır.
   14. Başvurular sadece katılımcının kendisi tarafından yapılmalıdır. Katılımcı namına herhangi birinin yaptığı başvurular hiçbir koşulda kabul edilmeyecektir. Bunun gibi başvurular reddedilecek ve katılımcıya farklı başvurularda bulunma hakkı tanınmayacaktır.
   15. Kampanyanın Düzenleyicisi ve Yöneticisi (duruma göre), bu kampanya hükümlerine uymadığını düşündükleri başvuruları kendi inisiyatifleriyle, değerlendirme dışı bırakma hakkına sahiptir.
   16. Katılımcı, bu kampanyaya katılmasından ve/veya bu kampanya altında para iadesi almasından kaynaklanabilecek olası vergi yükümlülüklerinden kendisi sorumludur. Para iadesinin ödenmesiyle ilgili herhangi bir masraf (Banka masrafı veya dönüşüm ücretler vb.) oluşması durumunda, bunların tümüyle katılımcının sorumluluğunda olduğunu, kampanyaya katılarak kabul etmiş sayılır. Ne kampanyanın Düzenleyicisi ne de kampanyanın Yöneticisi bu tür ücretlerin ödenmesiyle ilgili herhangi bir sorumluluk taşımaz.
   17. Kampanyanın düzenleyicisi ve yöneticisi, olası hile teşebbüslerine veya hatalı başvurulara karşı korunmak adına, bir katılımcıdan satın alma belgesi ile birlikte katılımcının kimliği ve diğer ilgili bilgilerine dair daha kesin doğrulama, kanıt içeren belge ve fotoğraflar talep etme hakkına sahiptir.
   18. Bir katılımcı, başvuruda bulunduktan sonra, kampanyaya başvurduğu faturadaki ürünler için herhangi bir iade işlemi gerçekleştirirse başvuru geçersiz kabul edilerek iptal edilecektir.
   19. Kampanyanın düzenleyicisi ve yöneticisi, para iadesinin Euro veya GBP dışında bir para biriminde ödendiği durumlarda güncel paritede oluşabilecek değişimlere karşı ödeme miktarı ile alakalı güncelleme yapma hakkını saklı tutar.
   20. Bu Promosyonla ilgili bilgi almak isteyen katılımcılar, https://current.msi-promotion.com/tr/?country_promotion=61 adresi üzerinden “Bize Ulaşın” destek sayfasına gidebilir, “İletişim Formu”nu doldurup gönderebilirler.
   21. Kampanyanın Düzenleyicisi: Micro-Star Int’l Co., Ltd. (“MSI”) No. 69, Lide St., Zhonghe Dist., New Taipei City 235 Taiwan
   22. Gizlilik Politikası. Kampanyaya kaydolma ve ürün kaydı süreci esnasında sizden duruma göre, bunlarla sınırlı kalmaksızın e-posta adresiniz, adınız, ürün seri numarası, ödeme kodu, satın alma bilgileri ve sizin sağlayacağınız diğer gönüllü bilgiler dâhil olmak üzere, bilgi isteyebiliriz. İlaveten, çerezler veya web sitesine gömülü analitikler yoluyla dolaylı yoldan sizden bilgi elde edebiliriz. Topladığımız bilgiler şu şekilde kullanılacaktır: bu Kampanyayı yürütmek, uygunluğunuzu doğrulamak, gerektiğinde sizinle iletişime geçmek, ödülün/ödüllerin size gönderilebilmesini sağlamak, aramızda devam eden bir ilişki mevcut olduğu sürece (ör. garanti, eDM bildirimleri vb. gibi hizmetlerimizi kullandığınızda) kayıtlı ürün verilerini saklamak ve daha iyi ürünler ve hizmetler geliştirmek üzere yalnızca kurum içi pazar araştırmalarında kullanmak. Bilgileriniz şunlar haricinde üçünü taraflarla paylaşılmayacaktır: i) bu Kampanyayı gerçekleştirebilmemiz için İnternet servis ve web sitesi sağlayıcılarımız gibi üçüncü taraf işleyiciler veya ii) yürürlükteki yasaların fiili veya şüphelenilen ihlalini mahkemeler veya polis gibi hukuki ve yasal makamlara bildirirken veya bunların isteklerine yanıt verirken gerektiği ölçüde.

   İşimizin uluslararası niteliği nedeniyle bilgileri, bu hüküm ve koşullarda ortaya konan amaçlarla bağlantılı olarak MSI grubu dahilinde ve yukarıda atıfta bulunulan üçüncü taraflara aktarırız. Dolayısıyla bilgileri, sizin bulunduğunuz ülkede yürürlükte olanlardan farklı yasalar ve veri koruma uygunluğu gerekliliklerine sahip olabilecek ülkelere aktarabiliriz.

   Bilgilerinizin ne şekilde kullanılabileceği ve işlenebileceğine dair daha ayrıntılı bilgi, https://www.msi.com/page/privacy-policy adresinde bulunan MSI gizlilik politikasında sunulmaktadır. MSI Gizlilik Politikası bu Hüküm ve Koşulların bir parçasını teşkil eder ve atıf yoluyla eksiksiz olarak geçerli olacak şekilde buraya dâhil edilmiştir.
   23. eDM Aboneliği. MSI ürün haberleri ve hizmet güncellemelerini almak için MSI’ın eDM e-posta listesine katılmanız istenebilir. Bu listeye abone olmak istemiyorsanız lütfen abone ol veya benzeri bir başlık taşıyan onay kutusunu işaretlemeyin.
   24. Katılımcı Ruhsatı. Bunlarla sınırlı kalmaksızın fotoğraflar, videolar, değerlendirmeler, içerik, yorum, geri bildirim ve duruma göre yazılı materyaller dâhil olmak üzere bu Kampanya için bize sağlayabileceğiniz tüm materyaller (birlikte “Sağlanan Materyaller”) için işbu belge ile MSI ve onun dünya genelindeki iştiraklerine, Sağlanan Materyaller, MSI tarafından makul biçimde belirlenecek herhangi bir yasal biçimde ve MSI’ın Gizlilik Politikasına tabi olarak kullanmak, çoğaltmak, kopyalamak, dağıtmak, türev eserlerini üretmek, halka açık biçimde göstermek ve icra etmek ve başka şekilde kullanmak veya faydalanmak üzere süresiz, geri alınamaz, telifsiz, bedeli tam olarak ödenmiş, dünya çapında ve alt ruhsat verilebilecek bir ruhsat vermiş olursunuz.

   25. Katılımcı Beyanı ve Taahhütleri. İşbu belge ile şunları beyan ve taahhüt etmektesiniz:
   26. Sağladığınız bilgilerin doğru ve gerçek olduğunu;
   27. Bu Kampanyaya kaydolmak ve bu Hüküm ve Koşullar altında istenen ruhsatı vermek, beyan ve taahhütte bulunmak için tam yetkiye, ehliyete, güce ve hakka sahip olduğunuzu;
   iii. Yukarıda bahsedilen ruhsatları MSI ve onun iştiraklerine verebilmek için gerekli tüm uygun onay, rıza, izin, ruhsat ve feragati aldığınızı ve koruyacağınızı ve
   1. Bu Kampanyaya katılırken yürürlükteki tüm yasalara uyduğunuzu kabul etmektesiniz.
   2. Katılımcı Tazminatı. Katılımcılar, MSI’ı, onun iştiraklerini ve haleflerini, vekillerini, yöneticilerini ve temsilcilerini, Katılımcıların bu Hüküm ve Koşullar altındaki beyanlar, taahhütler ve vaatlerin fiili olarak veya iddia edilen herhangi bir ihlalinden veya ihlaliyle ilgili olarak ortaya çıkan üçüncü tarafların tüm taleplerinden, soruşturmalarından, davalarından veya diğer hukuki veya idari girişimlerinden kaynaklanan her türlü yükümlülük, tazminat, yargılama, maliyet, gider ve ücretlere (makul avukatlık ücretleri dahil) karşı savunur, tazmin eder ve beri kılar.
   3. Katılımcı Kabulü ve Rızası: İşbu belge ile şunları beyan ve kabul etmiş olursunuz:
   4. MSI şu hususlarda tek ve takdire bağlı hakkını saklı tutar:
   1. iyi niyetle bir Katılımcının Kampanya gerekliliklerini yerine getirip getirmediğine nihai ve kati biçimde karar vermek. Başka herhangi bir hükme sınırlama getirmeksizin örnek göstermek amacıyla, MSI katılımcıları şu durumlarda değerlendirme dışı bırakabilir: a) Kampanya kaydı veya ürün kaydı eksikse, b) uygun ürün serisi veya bölgesel kısıtlamalar gibi Kampanya uygunluk gereklilikleri yerine getirilmezse, c) sağlanan belgeler sahte, hileli veya hükümsüz ise, d) Kampanya kaydını girmek veya tamamlamak için otomasyonlu kodlar, komut dosyaları, eklentiler veya başka yollar kullanılmışsa, e) katılımcı bu Kampanyaya kaydolmak için gerekli hukuki ehliyete sahip değilse veya f) bu Kampanyaya kaydolmak için suç veya yasa dışı eylemler işlenmişse veya işlendiği iddia edilirse;
   2. önceden bildirimde bulunmaksızın sonrasında geçerli olmak üzere ödülü benzer değerde şeylerle değiştirmek;
   3. önceden bildirimde bulunmaksızın bu hüküm ve koşullarda değişiklik, silme veya ekleme yapmak;
   5. MSI, ödülden veya ödülün kullanımından kaynaklanabilecek herhangi bir kayıp, memnuniyetsizlik veya zarardan ötürü hiç kimseye karşı sorumlu değildir ve hiçbir sorumluluk kabul etmez. Talihliler MSI aleyhine hiçbir talepte bulunmazlar;
   - MSI, her türlü mekanik, teknik, elektronik, iletişim, telefon, bilgisayar, donanım, İnternet veya yazılım hataları, aksaklıkları veya arızalarına bağlı olarak kazanım bildiriminin ulaştırılmasında yaşanabilecek gecikmeler, yanlış teslimat, kayıp veya teslimatın yapılamaması ile ilgili tüm sorumluluğu reddeder. Bu tür bir durumda talihli, ödüle ve ilişkili tüm tazminata yönelik haklarından koşulsuz biçimde feragat eder.
   28. MSI Garanti İstisnası. MSI ÖDÜLÜ/ÖDÜLLERİ, TİCARETE ELVERİŞLİLİK, İHLAL ETMEME VEYA BELİRLİ BİR AMACA UYGUNLUK DÂAHİL OLMAK ÜZERE HERHANGİ BİR AÇIK VEYA ZIMNİ TAAHHÜT OLMAKSIZIN “OLDUĞU GİBİ” SAĞLANIR.
   29. Sorumluluğun Sınırlandırılması. YÜRÜRLÜKTEKİ YASALARIN İZİN VERDİĞİ AZAMİ ÖLÇÜDE MSI, BUNLARLA SINIRLI KALMAKSIZIN KÂR, GELİR, İTİBAR KAYBI VEYA DEĞİŞİM MALİYETİ DÂHİL OLMAK ÜZERE, ÖNGÖRÜLEBİLİR OLSUN YA DA OLMASIN, TÜM ÖZEL, NETİCE KABİLİNDEN, MENFİ, DOLAYLI, ARIZİ VEYA CEZAİ ZARARLARA İLİŞKİN HERHANGİ BİR TALEPLE İLGİLİ OLARAK (SÖZLEŞME, TAAHHÜT, İHMAL VEYA BAŞKA HAKSIZLIK, HERHANGİ BİR YASAL GÖREVİN İHLALİ ESASINA DAYALI OLARAK VEYA BAŞKA ŞEKİLDE SORUMLULUK TEORİSİNE BAKILMAKSIZIN) SİZE KARŞI SORUMLU DEĞİLDİR.
   30. Bu Hüküm ve Koşullar, yasaların çatışması ilkelerine bakılmaksızın İngiltere ve Galler yasalarıyla düzenlenir ve yorumlanır. Kampanyadan ve bu hükümlerden doğan tüm uyuşmazlıklar İngiltere ve Galler Mahkemeleri tarafından karara bağlanır. Bir yetkili mahkemece geçersiz kılınan herhangi bir hüküm ortadan kalmakla birlikte geri kalan Hüküm ve Koşullar eksiksiz olarak yürürlükte kalacaktır. MSI’ın bu Hüküm ve Koşullar altındaki herhangi bir hakkını kullanmaması bundan feragat ettiği şeklinde yorumlanamaz. MSI kendisinin makul kontrolü dışındaki durumlar sebebiyle herhangi bir hususun ifa edilememesinden sorumlu değildir. Bu Hüküm ve Koşullar tarafınızca herhangi bir üçüncü tarafa devredilemez veya başka şekilde aktarılamaz; tüm izinsiz devirler geçersiz ve hükümsüzdür. Bu Hüküm ve Koşullar, Kampanya ile ilgili olarak taraflar arasındaki anlaşmanın bütününü teşkil eder ve önceden yapılmış tüm sözlü veya başka şekilde anlaşmaların, iletişimlerin, beyanların veya görüşmelerin üzerindedir.
   - Hüküm ve Koşulların içeriğini tam olarak anlıyor ve bunları kabul ediyorum.
   - MSI, benim kişisel verilerimi pazarlama amaçları için ve MSI Gizlilik Politikası (https://www.msi.com/page/privacy-policy) hükümleri uyarınca toplayabilir, kullanabilir ve işleyebilir.
   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.