Seçtiğiniz kriterlere uyan 3 adet Curved Monitör bulundu.

Hakkında Sıkça Sorulan Sorular

Bilgisayarların vazgeçilmezi niteliğini taşıyan monitörler oldukça büyük görevler üstlenmektedir. Bir bilgisayarın düzenli olarak işlevini sürdürebilmesi için gerekli olan monitör ekipmanı Samsung markası ile üst düzey teknolojide üretilmiştir. Samsung Curved Monitör olarak adlandırılan bu ürün görselliği ile muhteşem bir görünüme imza atmaktadır. Kavisli yapıda üretilen bu monitörler oldukça derin bir görüntü hissi uyandırmaktadır.
Görsel özelliğindeki farklılığın yanı sıra içerisinde birçok farklı özelliği barındıran Samsung curved monitör modellerinde görüş açısı sinema ekranı konumundadır. Oldukça geniş görüntü kapasitesi ile üretilen bu monitör 1800R ekran özelliğindedir. Eğrilik derecesi olarak belirlenen bu ölçüt gözlerin tüm ekran üzerinde hâkim olmasına olanak sağlar niteliktedir. Bu özellik neticesinde ekrana bakarken yorulan gözlerin daha az oranla yorulması sağlanmaktadır. Gelişmiş teknoloji ile birlikte monitöre yüklenen VA paneli özelliği ışığı daha az sızdırarak renklerin canlı kalmasına olanak sağlamaktadır. Üstün teknoloji ile birlikte muhteşem bir görüntüsü kalitesi sağlayan bu monitörler, Samsung curved monitör fiyatları ile de ön plandadır.
Geniş ekran ve görüntü kalitesi ile her alanda sağladığı konfor ile öne çıkan curved monitörler, özellikle PC oyunlarında bu konforu oldukça hissettirmektedir. Üretim aşamasında kendisine eklenen AMD FreeSync özelliği ile oyunlarda yer alan içerik değişimleri sırasında oluşan kesinti problemlerini ortadan kaldırarak kesintisiz bir oyun olanağı sunmaktadır. Tüm bu özelliklerinin Samsung curved monitör fiyatları alanına da yansıdığı bu monitör çeşitleri için firmamız aracılığı ile güvenli hizmet alabilirsiniz.

Satışta olan en ucuz curved monitor modellerimiz aşağıdadır:

İncehesap.com'da ziyaretçilerimizin en çok ilgi gösterdiği, popüler curved monitor modelleri aşağıdadır:

Satışına başladığımız en yeni curved monitor modelleri aşağıdadır:

Karşılaştırma Listesi