Arama Sonuçları
   0 Sepetim Sepetiniz Boş
   • Sepetinizde hiç ürün bulunmamaktadır
   kampanya

   Anında Dijital Kredi ve Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Kampanyası


   Alışverişini, Anında Dijital Kredi veya Anında Dijital Taksitli Ek Hesap ile Hemen Yap

   Anında Dijital Kredi ile Ödeme Nedir?

   750 TL – 30.000 TL arasındaki alışverişlerinde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmanı sağlar.

   Nasıl Kullanırım?

   • Satın alacağın ürün/ürünler için ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Ödeme” sekmesi altındaki Vakıfbank alanını seç, Ödeme Yap butonuna tıkla.
   • Ardından vade seçimi yap ve kredi sözleşmelerini onayla.
   • Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, sonrasında 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşir.

   Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Nedir?

   MasterPass’e kayıtlı VakıfBank banka kartın ile yaptığın işlemleri anında kullanılabilir ek hesap limitin kadar taksitlendirebilmeni sağlar. 200 TL üzeri işlemlerinde Anında Dijital Taksitli Ek Hesap’ını kullanarak 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilir, sana uygun taksit fırsatını seçerek alışverişini yapabilirsin. Anında Dijital Taksitli Ek Hesap’tan yararlanabilmek için bireysel banka müşterisi olman gerekmektedir.

   Nasıl Kullanırım?

   • Satın alacağın ürün/ürünler için ödeme sayfasında Masterpass’e kayıtlı “VakıfBank Bankomat Kart”ını seç. (VakıfBank Bankomat Kartın Masterpass’e kayıtlı değilse, ödeme sayfasından kolayca kaydedebilirsin.)
   • 200 TL ve üzerindeki alışveriş tutarın kadar yeterli Ek Hesap limitin var ise 12 aya varan uygun vade seçenekleri arasından seçimini yap.
   • Ek Hesap limitin yok ya da limitin yeterli değil ise VakıfBank Mobil veya İnternet Bankacılığı “Başvurular >> Ek Hesap Başvuru/Limit Artırım” menüsünden limit tanımı/artırımı yap.
   • Kullanım koşullarının onaylanması ile tutar önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına, sonrasında 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşir.

   Sıkça Sorulan Sorular

   Anında Dijital Kredi kampanyası ile www.incehesap.com üzerinden gerçekleştirdiğiniz alışverişlerde 6 aya kadar kredi kullanabilirsiniz. VakıfBank Anında Dijital Kredi kampanyası sınırlı sayıda kredi için geçerlidir.

   750 TL – 30.000 TL arasındaki alışverişlerinizde 36 aya varan vade seçeneklerinden yararlanmanızı sağlar. Anında Dijital Kredi ile Ödeme için VakıfBank bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir.

   Anında Dijital Taksitli Ek Hesap; MasterPass’e kayıtlı VakıfBank Bankomat kartınız ile yaptığınız işlemlerde, işlem tutarını kullanılabilir ek hesap limitiniz kadar taksitlendirmenizi sağlar. 200 TL üzeri işlemlerinizde Anında Dijital Taksitli Ek Hesap’ınızı kullanarak 12 aya varan vade seçeneklerinden yararlanabilir, size uygun taksit fırsatını seçerek alışverişinizi yapabilirsiniz. Anında Dijital Taksitli Ek Hesap’tan yararlanabilmek için bireysel banka müşterisi olmanız gerekmektedir.

   Satın alacağınız ürün/ürünler için ödeme sayfasında “Anında Dijital Kredi ile Ödeme” seçeneğini seçin.
   - Ardından vade seçimi yapın ve kredi sözleşmelerini onaylayın.
   - Kredi tutarı önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına sonrasında 3D ödeme onayı ile üye işyeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşir.

   - Satın alacağınız ürün/ürünler için ödeme sayfasında Masterpass’e kayıtlı “VakıfBank Bankomat Kart”ı seçin. (VakıfBank Bankomat Kartınız Masterpass’e kayıtlı değilse, ödeme sayfasından kolayca kaydedebilirsiniz.)
   - Alışveriş tutarınız kadar yeterli Ek Hesap limitiniz var ise listelenen vade seçenekleri arasından seçiminizi yapın.
   - Ek Hesap limitiniz yok ya da limitiniz yeterli değil ise VakıfBank Mobil veya İnternet Bankacılığı “Başvurular >> Ek Hesap Başvuru/Limit Artırım” menüsünden limit tanımı/artırımı yapın.
   - Kullanım koşullarının onaylanması ile tutar önce Masterpass ödeme sistemine kayıtlı Bankomat hesabına sonrasında 3D ödeme onayı ile üye iş yeri hesabına aktarılarak alışveriş işlemi gerçekleşir.

   VakıfBank Anında Dijital Kredi kampanyası sınırlı sayıda kredi için geçerlidir. Anında Dijital Kredi kampanyası 5.000 TL’ye kadar, 6 ay vadeli kredi için uygulanabilir.
   VakıfBank Anında Dijital Kredi kampanyasından yararlanabilmek için sepet tutarı, indirim/hediye çeki düştükten sonra KDV ve benzeri tüm vergiler dahil en az 750 TL, en fazla 30.000 TL olmalıdır.

   VakıfBank Anında Dijital Kredi ile incehesap.com'da 750 TL ile 30.000 TL arasında yapılan alışverişlerde, 36 aya varan vade seçenekleriyle, dilediğiniz ürünü masrafsız ve kolayca satın alabilirsiniz. Kullanılabilecek en yüksek kredi limiti kişi özelinde değişebilmektedir.
   Vakıfbank Anında Taksitli Ek Hesap kampanyasında incehesap üyeleri, asgari 200 TL yapılan alışverişlerde mevcut Banka Ek Hesap kullanılabilir limiti kadar kredi kullanabilir.

   Kampanya kapsamında Anında Dijital Taksitli Ek Hesap Limiti ile ödemede ürün ve tutar bazında değişiklik göstermek üzere 3, 6, 9 ve 12 ay vade seçilebilir.
   Sepetinizde 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda 3 ay, tablet bulunması durumunda en fazla 6 ay vade, bilgisayar ya da tutarı 5.000TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

   Anında Dijital Kredi Kampanya kapsamında Dijital Kredi kullandırımında sunulacak vade seçenekleri ürün ve tutar bazında değişiklik göstermek üzere 3, 6, 9, 12, 18, 24 ve 36 ay olabilir.

   Sepetinizde 5.000 TL’nin üzerinde olan cep telefonu bulunması durumunda 3 ay, tablet bulunması durumunda en fazla 6 ay vade, bilgisayar ya da tutarı 5.000TL’nin altında olan cep telefonu bulunması durumunda en fazla 12 ay vade olacak şekilde taksitlendirilir.

   VakıfBank’a özel Anında Dijital Kredi ve Dijital Taksitli Ek Hesap kampanyalarında müşteriden hayat sigortası, kredi tahsis ücreti ve gelir belgesi talep edilmez.

   Kredi kampanyası ile satın alınan ürünler için iade işlemi yapılsa dahi kredi kapanmış sayılmamaktadır. Ürün iadesinden sonra ayrıca krediden cayma talebi olursa VakıfBank ile bireysel iletişime geçilmesi gerekmektedir. Kredi veya Taksitli Ek Hesabı VakıfBank Mobil Bankacılık uygulamasından veya İnternet Bankacılığı’ndan veya 08502220724 numaralı Çağrı Merkezi ile iletişime geçilerek kapatılabilir. Aynı gün içinde yapılan kredi kapatma talepleri dışında, sipariş tarihinizden kredi kapatma tarihinize kadar oluşan faizden sorumlu olursunuz.

   Şimdilik sadece masaüstü/dizüstü bilgisayarlar üzerinden yapılan www.incehesap.com alışverişlerinde geçerlidir, çok yakında mobil web ve incehesap mobil uygulamasında da kampanyadan yararlanabilirsiniz.

   Sitemizle ilgili görüş, öneri ve şikayetlerinizi formu doldurarak bize iletebilirsiniz.